2014 astra edition yol bilgisayar ekranı

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2014 astra edition yol bilgisayar ekranı

Hafif, eco ve yüklü olarak 3 seçenekten birini ayarlıyorsunuz. hafif 32, eco 35 yüklü 39 olarak ayarlanmış. Hangi ayarda seçili ise lastik hava değerleriniz o ayarın çok üstüne çıktığı veya altına indiği zaman uyarı veriyor. Mantık bu şekilde.

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün Opel Türkiyeye bu ekranın 2013 edition aracıma olup olmayacağı hakkında mail attım oradan gelecek cevabı bekliyorum. Şimdi Tarık beye mesaj atıyorum onunda fikirlerini alalım belki bize yardımcı olabilir.

muratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel Türliye genelde cevap vermiyor. Çok ilgisizler.

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Odak'tan Tarık'a ulaşabilen sorup bilgi alırsa sevinirim. Eğer güncellemeyle olacaksa hemen servise gidelim :)

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lastik basınç sensörü olmasa bile yol bilgsayarı ekranını böyle yapabilirsek harika olur bence

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

Merhabalar,

Bu konu daha önce de tek özellik gösteren ve 7 menüsü bulunan ekrandan bu ekrana geçiş için konuşulmuştu ancak bir gelişme olmadı. Bu uygulamalar sadece yazılımsal değil donanımsal farklılıklar da içerebilir.
Şuan için yapılamıyor, ancak kobay bir araç üstünde denendikten sonra net olarak yapılabilir yada yapılamaz diyebiliriz. Birkaç ay öncesine kadar Insignia'ya sonradan Turnpush eklenmiyordu ancak deneyip yapılabildiğini gördük.
Gösterge de yapılabilir demiyoruz ancak şuan için yapılamıyor :)

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Arkadaş çok şanslı, Edition ve bu ekran.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Opelin neredeyse bütün ürettiği araçalarda donanım olarak bir standart yok OPEL bu edititona  bu ekranı madem getirdin daha önce neden yoktu. Ve kesinlikle yazılımsal yoksa opel donanım olarak bu kadar maliyete girecek bir firma değildir.

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2014 yılının ortalarında bir haber çıkmıştı. Avrupada satış yapan tüm markalar için araçların hepsine lastik basıncı ve esp yi zorunlu kılmışlardı. Bence bu sebepten dolayı lastik basınç standart hale geldi. Gelen yeni özellik ekranda değişikliğe gitmek zorunda bırakmış olabilir diye düşünüyorum. Ekran olayı tamamen yazılımsal bence. Sonradan yapılabilecek birşey.

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar merhaba. Opel Türkiyeye mesaj atmıştım sagolsunlar hemen aradilar. Verdikleri cevap parçalar farklı olmaz şeklinde oldu, karşımdaki bayan ikinci bi soru sormaya gerek bırakmadı sağolsun teknik personel olmaz demiş neyse. Aradan baya zaman geçti ama anca zaman bulup almanyaya gönderdim bugün maili. Buradan resimleride ekledim maile. Hemen otomatik mesaj geldi size döneceğiz diye bekliyorum bakalım doneceklermi. Adamakilli doyurucu bi açıklama yada sonuç alıncaya kadar göndereceğim maili. Olmadı buradan yazıyı paylaşacağım hepbirlikte gönderelim, bana karşı kayıtsız kalabilirler belki ama bi forum dolusu insanada kayıtsız kalamazlar herhalde...