2013 Opel Corsa 1.3 CDTI Essential - Makyajli Far ile ilgili bir soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caparcapar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba,

Opel Corsa 1.3 cdti essentia model arac almak istiyorum. Internetten yaptigim arastirmalar sonucunda iki arac uzerinde yogunlastim ve yarin icin randevu aldim. Ikisi de 2013 model fakat, bir tanesinin on farinin etrafi (kenarlari bastan sona) siyah gibi digerinin ise duz cam gorunuyor. Bu farkin niye oldugunu bilen bir arkadasimiz varsa aciklayabilir mi acaba? Linkleri asagida veriyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...n-2013-dizel-esentia-ciziksiz-161797576/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...600-km-de-hatasiz-corsa-dizel-164993100/detay

Son düzenleme:

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bı tanesı far içi karartma yapılmış yada orjınal fark verılerek o şekılde ıstenmış galıba.Ama bana fiyatları bıras fazla geldı nereye kadar fıyat biçiyosunuz bu araçlara kafanızda.

izmirdesiniz bende aydındayım burada bı kac tane aynı aracdan var bakabılırsınız sahıbınden.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fark karartma yok 2013 2. yarısında çıkan corsaların farları siyah çerçeveleri olarak geldi.

akinci17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bende 1 ay önce essentia modeli aldım km 2500 idi 38 bin verdim yani bu fiyat biraz fazla gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz kendimiz kararttık corsanın farlarını :D biraz canımızı çıkarttı ama olsun :)
hatta o gri çerçeveyi siyaha boyamaya bile gerek yok. domestos döküp silin simsiyah oluyor :D

caparcapar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bende 1 ay önce essentia modeli aldım km 2500 idi 38 bin verdim yani bu fiyat biraz fazla gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben de Essentia dan vazgectim Ocak 2014 cikisli enjoy model aldim 5000km de. 41500tl verdim. Aslinda fiyatlar cok yuksek cok arastirdim daha uygununu bulamadim. Galericilerde var ama coguna da guven olmuyor. Acelem olmasaydi Ekim-Kasimi bekleyecektim.

Yalniz soyle bir sikintim var, 1.vitesten 2.vitese gecerken debriyaja basip ayagimi gazdan kesince araba tekliyor gibi bir tepki veriyor. Tak siye bi ses geliyor cam aciksa cok rahat duyuluyor o ses. Bu sadece 1 den ikiye gecerken oluyor.Ama 2000-2500 devir arasi o sesi yapmiyor. 2000 devirin altinda vites degistiriyorum genelde. Dusuk devirde kullanmaya cok alismisim. Bu ses dusuk devirde vites degistirdigim icin mi cikiyor? Yani normal mi? Yoksa her halukarda bi hata mi var dersiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...