2013 Opel Astra J --- 06 KYA 64

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Opel Astra J --- 06 KYA 64

Maşallah,güle güle kullanın..

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maşallah, renk de dahil benim aracın aynısı ama sizde ek olarak stil paket var..

black_eups

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
Makyajlı kasaların far yıkaması küçük sanırım  ::)

Makyajlı kasanın far yıkaması küçük değil bütün parçaları makyajsız kasayla aynı tek fark makyajla birlikte kapağı tampona gömmüşler ayrı bi çıkıntı yok yani, değişen şey kapağın tasarımı ve yeri.

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dimens link' Alıntı:
Maşallah, renk de dahil benim aracın aynısı ama sizde ek olarak stil paket var..

aracım direk cosmo paket ve sunruflu model. Araca sadece necvox navi eklettim. Gönül isterdi navi 600 olsun ve infinity ses sistemi olsun fakat fırsat aracı olunca ve uzun bir süre beklememek için hemen aldık aracı.

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozankaya link' Alıntı:
aracım direk cosmo paket ve sunruflu model. Araca sadece necvox navi eklettim. Gönül isterdi navi 600 olsun ve infinity ses sistemi olsun fakat fırsat aracı olunca ve uzun bir süre beklememek için hemen aldık aracı.

aynen benim de önceki aracım pert olduğundan araca ihtiyacım vardı. bulduğum ilk cosmo astra'yı aldım. henüz navi taktırmadım, necvox'u önerir misiniz?

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

black_eups link' Alıntı:
Birde ön tampon plastiğini nasıl boyattınız? boyadan önce dökülmemesi ve pütür yapmaması için bi işlem uygulandımı?

Öncelikle tamponu söktük ondan sonra parçaları çok dikkatli bir şekilde tırnaklarından ayırarak çıkardık. Boyanın dökülmemesi için önce zımparalandı sonrasında plastik aksamda boyanın kalabilmesi için bir ilaç sıkıldı. 3 kat boya ve 2 kat vernik sonrasında fırına konuldu ve kuruyup soğuyana kadar bekledik. En sonundada tampona takıp öylece seyrettik :) tek üzüldüğüm nokta ön tampunun alt tarafındaki plastik boyanamadı ama onada parlatıcı sürünce hiçbir farkı kalmıyor :) ankarada bu uygulamayı yapmak isteyenlere herzaman yardımcı olabilirim.

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dimens link' Alıntı:
aynen benim de önceki aracım pert olduğundan araca ihtiyacım vardı. bulduğum ilk cosmo astra'yı aldım. henüz navi taktırmadım, necvox'u önerir misiniz?

Başka bir alternatif olmadığı için taktırdım yoksa ben navi 600 isterdim. Almışken full almak için onuda eklettirdik. Navigasyonunu daha 1 kere kullanmadım ama aracımı hep geri geri park ettiğim için geri görüş kamerasını çok kullanıyorum. Fakat onuda çok kötü bir yere takıyorlar yagmurlu havalarda direk camur oluyor. Navi 600deki gibi bagaj açma kapağının orda olsa çok daha iyi olurdu. Sadece navigasyon için alcaksanız önermem ama param var aracıma biseyler yapmak isterim diyorsanız taktırın. Konsol kısmının görüntüsü bile direk değişiyor :)

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozankaya link' Alıntı:
Başka bir alternatif olmadığı için taktırdım yoksa ben navi 600 isterdim. Almışken full almak için onuda eklettirdik. Navigasyonunu daha 1 kere kullanmadım ama aracımı hep geri geri park ettiğim için geri görüş kamerasını çok kullanıyorum. Fakat onuda çok kötü bir yere takıyorlar yagmurlu havalarda direk camur oluyor. Navi 600deki gibi bagaj açma kapağının orda olsa çok daha iyi olurdu. Sadece navigasyon için alcaksanız önermem ama param var aracıma biseyler yapmak isterim diyorsanız taktırın. Konsol kısmının görüntüsü bile direk değişiyor :)

anladım. benim için en önemlisi aracın bütün fonksiyonlarını normal donanımında olduğu gibi kullanabilmek. navigasyon çok fazla kullanmam, daha çok görsel açıdan cd400 ekranı hoşuma gitmediğinden taktırmak istiyorum.

Gökay.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maşallah Allah kaza bela vermesin

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullanın aracanızı  greatt