2013 Corsa için DVD Navigasyon Teyp

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Arkadaşlar bende 2013 Corsa var. Aracın orjinalinde navigasyonlu DVD çalarlı teyp yok. Ben bazı internet sitelerinden baktım 700-1000 TL arasında ürünler var. Bebeğim daha 8 aylık. Garanti bakımından sıkıntı yaşarmıyım yada başıma dert alırmıyım diye tereddütlerim var açıkçası. Bu konu hakkında tecrübesi olan beni aydınlatmak isteyen varsa çok makbule geçer. Fazla da bütçem yok maalesef.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesim ben yaptırmıyorum bence sende yaptırma..daha yeni forumdan bi abimizin aracının camını kırıp çalmışlar..malesefki böyle cihazlar hırsızlar için cok cazip.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servis montajında garanti sorun olmuyor, dışarıda montajda garanti sorun oluyor ama garantilik bi durumda orj. takılır öyle götürülebilir.

Almayı düşünüyorsanız önce yetkili servislerdeki standlarda bir bakın çalışır vaziyette koymuşlar çok çin işi ben hiç beğenmedim menüsünü vs.

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
yorumlar için teşekkür ederim. Jettaco hırsızlık deyince tırstım :) Astra Maniaa dediğin gibi yapacaksam da orjinal servisten almalıyım haklısın. Teşekkür ettim :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servisten 2 katı para verirsiniz. sahibindene bakın 600 liraya bile var ;) garanti sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum en kötü orjinali takar getirirsiniz.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal çıkma da bulabilirsiniz. Böylece ucuz ve sıkıntısız halledersiniz çin malı almak yerine aynı parayı çıkma parçaya verseniz bile ömürlük kullanırsınız.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servisin taktığı grundig siemens falan değil oda necvox denilen oem marka ;) boşuna para vermeyin servisten fazla...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servisin taktığıda dışarıda takılanda aynı marka serviste fazla fazla para vermeye gerek yok

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
ya abi ben zaten 2 sene oto sanayide çalışmıştım. bizim aldığımız 100 TL işçiliğe adamlar en az 500 TL alıyor yani :D Servisten tabi yaptırmam :) ama bir korkum da şu. aracın konsoluyla renk sıkıntısı yaşarmıyım ????