2013 Astra J alıyorum fiyat yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Astra J alıyorum fiyat yardımı

jermare link' Alıntı:
Sportun artıları var gerçekten, ikinci ele güvenebiliyorsanız alınabilir sanki. Kendi adıma benim en büyük problemim bu. Yoksa 57000 liraya ikinci el ne arabalar alınır.

25000 km de bi araç bitik olmaz sanırım millet 150 bin km de araçları alıp senelerce biniyor yanlışmıyım

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
neden navi 600 almadın aşa yukarı serviste aynı ücret
Düşündüm almayı ancak bu taktıkları necvoxu bayadır takıyorlarmış ve daha iyi olduğunu söylediler. Çok araştırmadım aslında, artıları eksileri nedir bilmiyorum.
Navi600lü olan bi de yoktu sanırım zaten bu stil paketli olanı zor buldum. Bir ay oldu nerdeyse bekliyorum.

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yağmur06 link' Alıntı:
25000 km de bi araç bitik olmaz sanırım millet 150 bin km de araçları alıp senelerce biniyor yanlışmıyım
Katılıyorum ama insan da bir düşünüyor adam almış 25000 km de niye satsın? Bu konuda bi sıkıntı yoksa alınabilir sanki

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen hafta aynı araç için istanbulda iki bayiden 55.500 + 1800 still paket fiyat almııştık yani 57300 sport+still fiyatı geliyor. Sizin fiyat navi ile gayet uygun bence. Boya koruma vs gibi şeyleri bence servislerde değil bu işin uzmanı sonax vs gibi yerlerde ve kışa girerken yaptırmak daha mantıklı.

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Geçen hafta aynı araç için istanbulda iki bayiden 55.500 + 1800 still paket fiyat almııştık yani 57300 sport+still fiyatı geliyor. Sizin fiyat navi ile gayet uygun bence. Boya koruma vs gibi şeyleri bence servislerde değil bu işin uzmanı sonax vs gibi yerlerde ve kışa girerken yaptırmak daha mantıklı.

Teşekkürler yorumunuz için. Fiyat kafama yattı iyice bu yorumdan sonra.
Sonaxa gidip aynı uygulamalar için bir fiyat alacağım.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rica ederim.
Bu boya bakım vs uygulamalarını sadece fiyat açısından bakmayın. uygulama kalitesi olarak da bakmak lazım. Ben bu konuda servislere güvenmiyorum. Bir çoğu boya koruma der hızlı cila denen uygulamayı yapıp kaptırır müşteriye. Müşteri zaten yeni araç heyecanıyla ayakları yere basmıyorken cilalı aracı ayna gibi görünce hoplaya zıplaya aracı alır gider. Benim tavsiyem profesyonel uygulamacıların uygun kampanyalarını takip edip aracı kışa girerken bakım ve koruma yaptırmanız.

iyi günlerde kazasız belasız kullanın yeni aracınızı.

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Rica ederim.
Bu boya bakım vs uygulamalarını sadece fiyat açısından bakmayın. uygulama kalitesi olarak da bakmak lazım. Ben bu konuda servislere güvenmiyorum. Bir çoğu boya koruma der hızlı cila denen uygulamayı yapıp kaptırır müşteriye. Müşteri zaten yeni araç heyecanıyla ayakları yere basmıyorken cilalı aracı ayna gibi görünce hoplaya zıplaya aracı alır gider. Benim tavsiyem profesyonel uygulamacıların uygun kampanyalarını takip edip aracı kışa girerken bakım ve koruma yaptırmanız.

iyi günlerde kazasız belasız kullanın yeni aracınızı.

Haklısınız. Servise ben de pek güvenmiyorum. Bir tanıdık vasıtasıyla gittim tek beni tutan şey o. Yorumlarınız için tekrar teşekkürler.
Herkes için kazasız belasız sürüşler.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende aracı Ankara reis ten aldım.boya koruma , kaput ce cam filmi (5 cam) kampanya var 900 tl dediler.Ben sadece boya, motor ve döşeme koruma ile camlara su itici uygulattım.ancak aracı sıfır alırken boya koruma vs. hiç ilgilenmedik o heyecanla, ancak geçenlerde benim ustaya çay içmeye gittiğimde sıfır araca neden cila yaptırdın dedi.bende cila değil boya koruma dedim ve bayağı bi güldük.bence araç sıfır kışa girerken yaptırmak daha sağlıklı, bu arada fiyat uygun şimdiden hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...