2013 Astra J alıyorum fiyat yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Astra J alıyorum fiyat yardımı

Ben aracı alırken 3m cam filmi+karter+boya koruma ücretsiz hediye aldım.Aracı aldığımdada araç cilalı vs değildi:) kirli gibiydi boya korumadan dolayı 1 hafta su tutmayın diye uyardı bayi ekstradan gerçi ben macunlu halinide gördüğümden güveniyorum bayiye :)

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
Bende aracı Ankara reis ten aldım.boya koruma , kaput ce cam filmi (5 cam) kampanya var 900 tl dediler.Ben sadece boya, motor ve döşeme koruma ile camlara su itici uygulattım.ancak aracı sıfır alırken boya koruma vs. hiç ilgilenmedik o heyecanla, ancak geçenlerde benim ustaya çay içmeye gittiğimde sıfır araca neden cila yaptırdın dedi.bende cila değil boya koruma dedim ve bayağı bi güldük.bence araç sıfır kışa girerken yaptırmak daha sağlıklı, bu arada fiyat uygun şimdiden hayırlı olsun.
Teşekkürler yorumunuz için. Kışa girerken yaptırmak daha sağlıklı katılıyorum ama şimdi araca o kadar para verdim bekledim bir de. Hala bekliyorum gerçi. E bir de ilk araç olunca biraz daha her şeyi olmusken tam olsun diyorum. O yuzden sanırım.

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Ben aracı alırken 3m cam filmi+karter+boya koruma ücretsiz hediye aldım.Aracı aldığımdada araç cilalı vs değildi:) kirli gibiydi boya korumadan dolayı 1 hafta su tutmayın diye uyardı bayi ekstradan gerçi ben macunlu halinide gördüğümden güveniyorum bayiye :)

İyi hediye etmişler gerçekten. Sadece karteri alabilicem ben bu dediklerinizden=) Bakalım nasıl olacak benimki merak ediyorum gerçekten. Adamlar bazen boya koruma diye hızlı cila falan yapıyorlarmıs ben de cok anlamıyorum umarım oyle bisi olmaz. Birisi var iste orda ona biraz güvenmesem hic girmicem bu işlere bayide. Bakalım neyle karşılaşacağım.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Naviyle beraber fiyat uygun sport+stil paketi 57bin  civarina birakiyorlar, boya koruma falan hikaye yaptrmayin bnce 20liraya hizli cila alin ve arada araca uygulayin benim arac 11ay oldu huzla cila yapiorm ve ala sifir gibi duruyor, cam filmi icn llumar markayi servis700 dedi ama 250 ye indirmistim:) yaptrmadim cunku bildiginiz gibi yasak ani cevirmede cam filminizin sokulmesi ve yiyeceginiz ceza sizi uzecektir

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cam filmiyle ilgili benim ki 1 numara oluyor galiba yani öyle zifiri karanlık değil aracada uygun daha yeni çevirme oldu polis geçti arkaya sabah baktı içeri birşey demedi bu orjinal fabrikadan mı böyle dedi evet dedim geç dedi:) yani abartı karartmamanız lazım.

Ayrıca servise boya koruma karter için baskı yapın herkese veriyorlar sizde mi yok vs vs diye o zaman yaparlar :)

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dizel sport=53,250
stil paket&sunroof=1,800
navigasyon orjinal =2,000
toplam=57,000

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sport stili 55e veriyorlar mi 1 sene de 1000 lira zam gelmis o zaman.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben geçen hafta Sport Still HB dizele 57,300 fiyat aldım istanbulda iki ayrı bayiden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...