2011 Astra J Yüksek Motor Sıcaklığı Uyarisi

Real

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Iyi akşamlar 2011 astra j station wagon aracım var aracimda yüksek motor sıcaklığı nedeniyle klima kapandi hatasi aliyoruz ancak klima çalışmıyorken ve motor soğukkende bu hatayi veriyor çözüm nedir acaba bilgisi olan varmidir araç turbosu ariza verdi gaz yemiyordu ve aşırı ses vardı turbo söküldü revizyon yapildi bi problem yok ama bu hata turbo arızasından öncede vardi yüksek motor sıcaklığı nedeniyle klima kapandi hatasi araştırmalar yaptim ancak bu hatayla alakalk bi sonuca ulaşamadım.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz geçmiş olsun hocam. Bu sorun bariz şekilde sensörlerden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Sormak istediğim bu olaylar olurken hararet göstergesi ne durumda oluyor 90 da sabit mi ? 2. kademe fan açıyormu aracınız ?

Real

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz geçmiş olsun hocam. Bu sorun bariz şekilde sensörlerden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Sormak istediğim bu olaylar olurken hararet göstergesi ne durumda oluyor 90 da sabit mi ? 2. kademe fan açıyormu aracınız ?

Hararet göstergesi motor soğukken bile bu hata cikiyor fan calisip çalışmadığını konrtol etmedim

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam kısa zamanda servise gitmenizde fayda var. Yazdıklarınıza göre sensörlerde bir sorun var gibi görünüyor.

Real

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam kısa zamanda servise gitmenizde fayda var. Yazdıklarınıza göre sensörlerde bir sorun var gibi görünüyor.
egr valfi arizası olarak bir kaç bilgiye ulaştım ondan yapabilir diyorlar egr valfi arizasında oluşan hatalara baktım bendekilerle uyuşuyor gibi servise danışıcam

hcb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi bir ustaya gidip Termostat' ı değiştirin. sorun gidicektir. Kesin bilgi, 1 hafta uğraştılar çözemediler. bostancıda bi opelci yarım saatte halleti.

Hsyn1141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi bir ustaya gidip Termostat' ı değiştirin. sorun gidicektir. Kesin bilgi, 1 hafta uğraştılar çözemediler. bostancıda bi opelci yarım saatte halleti.
Hocam aynı sorun bendede bu akşam oldu. Termostat kesin çözümmü? Birde ustaya giderken vs sorun yaşatır mı? Hararet dipte duruyor conta falan yakmayalım.

Neremec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba . 2015 Opel Astra j 1.4 turbo motor aracım akşam calistirip calistirmaz yüksek motor sıcaklığı arızası verdi ve araba direk fan açıyor. Yeniden denedim yine aynı hemen arıza verip fan açıyor. Aracı bırakıp geldim yarın ustaya soracağım ama sizce nedir ne değildir maliyeti nedir

Neremec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde böyle ustaya gitsem 20 km sıkıntı yasarmiyim