2011 Astra Classic HB Koltuk Gıcırtısı

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar; henüz 1.000 km'deki aracımın sürücü koltuğunda kasislerde vb. yollardan geçerken gıcırtı sesi geliyor.

Bu konuda çözüm ne olur? Mutlaka servise gideceğim ancak bulunduğum ile en yakın yetkili servis 90 km uzaklıkta.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
koltuk sokulecek, alt tarafinda turuncu bir gergi var onun gergi yaylari yapiyor o yaylari makaron ile kuvvetlendiriyor dosemeciler... servis bu soruna bir sey yapamiyor maaleef... ayrica ileride cam tikirtisi, takametre gicirtisi gibi sikayetlerinizde olucak... Bu SIKINTI butun enjoy kasalarda var (kumas koltuklar bunu yapiyor)... gecmis olsun can SIKMAZ bu dertler suruse devam :D

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
aynı gıcırtı benim sürücü koltuğundada başladı. Garanti devam ediyor bi ara şansımı deneyeceğim. Su sızıntısını halledeyim sıra ona gelecek. Keyfimi hiç bozmuyor bu tür şeyler kul yapısı sonuçta. Çözümü olsun yeter

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
efkan bey koltuk gıcırtısı ne alemde sorunu çözdünüz mü

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
türk halk müziği çok sesli korosu gibi:)

attila24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar; henüz 1.000 km'deki aracımın sürücü koltuğunda kasislerde vb. yollardan geçerken gıcırtı sesi geliyor.

Bu konuda çözüm ne olur? Mutlaka servise gideceğim ancak bulunduğum ile en yakın yetkili servis 90 km uzaklıkta.
zaten diyarbakırada gelseniz 2 sünger sıkıştırıp gönderecekler
Ben şöyle yaptım koltuk arkasındaki tel örgüyü önce söktüm makaron denen maddeyle tekrar yalıttım 1 kaçgün ses gelmedi sonra makaronlar tel örgünün takıldığı keskin yerlere dayanamadığı için yırtılmış yine ses yaptı bendeen son kafam attı o tel örğüleri çıkarıp yerlerine çamaşır teli doladım gözelce balık ağı şeklinde Sonuç süper tık ses yok bilgilerinize :)

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende würt sıktım 8 ay oldu gıcırtıdan eser yok