2011 Astra 1.3 CDTi

BLUE214

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. Bende yeni astra almaya karar verdim beğendiğim model ise Astra Classic III 1.3 cdti manuel, şuan ki fiyatı 39500 tl dedi bayii, şöyle ki;
1- Fiyat olarak yıl sonunu beklesem daha da düşermi fiyatları (Ekim- Kasım gibi).
2- Dizel araçların bakım masrafı çok fazla diyorlar ne kadar tutar bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşları yardımlarını bekliyorum.
3- Sıfır araba alımı yaparken mesela 39500 tl arabanın fiyatı diyelim ben 15000 tl peşin vericem geri kalanınıda 48 ay vade yapıcam, bu 15000 tl haricinde ekstra ne gibi masraflar çıkıyor.
Bana bu konu hakkında yardımda bulunacak arkadaşlardan cevap bekliyorum

Son düzenleme:

memduhbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alırsan şimdiden hayırlı olsun
1. fiyatlar düşse bile en fazla 500 1000 tl düşer
2 sıfır araç alacağın için en azından 3-4 yıl ciddi masraf yapmazsın zaten araç ilk 10000 kmye kadar kronik arızası varsa çıkarıyor. bunlarda garanti kapsamında değişir
yere sağlam basan ekonomik o paraya alınabilecek taş gibi araba

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. Bende yeni astra almaya karar verdim beğendiğim model ise Astra Classic III 1.3 cdti manuel, şuan ki fiyatı 39500 tl dedi bayii, şöyle ki;
1- Fiyat olarak yıl sonunu beklesem daha da düşermi fiyatları (Ekim- Kasım gibi).
2- Dizel araçların bakım masrafı çok fazla diyorlar ne kadar tutar bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşları yardımlarını bekliyorum.
3- Sıfır araba alımı yaparken mesela 39500 tl arabanın fiyatı diyelim ben 15000 tl peşin vericem geri kalanınıda 48 ay vade yapıcam, bu 15000 tl haricinde ekstra ne gibi masraflar çıkıyor.
Bana bu konu hakkında yardımda bulunacak arkadaşlardan cevap bekliyorum
1- yıl sonunda nerdeyse tüm marka modellerde fiyatlar iner kampanyalarla. acelem yok beklerim diyorsanız indirimlerden yararlanabilirsiniz.
2- yeni nesil dizel araçların bakım masrafları benzinli motorların bakım masraflarına denk. abartıldığı gibi fazla değil kesinlikle, uydurmasyon.
3- size çıkacak masraflar ruhsat sigorta kasko tarzı masraflar olur

BLUE214

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
cok tesekkur ederim arkadaslar kasko ne kadar tutuyor peki

yuyiozen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok süper sapasağlam bir alman harikası daha yeni aldım...sadece 1. vitesi zayıf kalktıktan sonra uçuyor ama dizel arabaya göre performans yakıt tüketimi çok iyi...bizim bir arkadaş geçen düz 38000 tl ye aldı sıfır 1.3 cdti haberin olsun ona göre pazarlık et

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok süper sapasağlam bir alman harikası daha yeni aldım...sadece 1. vitesi zayıf kalktıktan sonra uçuyor ama dizel arabaya göre performans yakıt tüketimi çok iyi...bizim bir arkadaş geçen düz 38000 tl ye aldı sıfır 1.3 cdti haberin olsun ona göre pazarlık et

Aslında gayet iyi açıklamış arkadaş :) Bizimkide 1.3 Cdti 2010 Sedan kasası 6 ileri manuel 6ya almadan önce yola iyi bak radar olmasın etrafda :D Biz 180 gördük servisde arkadaş 210 gördük kitapçık verilerine inanmayın diyodu :)

BLUE214

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et

Nerden aldı acaba bu fiyata

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sene sonu geyiği hep oluyor :) biz ağustos ayında 38.500e aldık easytronik hemde.. ocak şubatta 40ı bulmuştu... ama fiyatlar bu seviyeye geriler mi bilemem:)

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok tesekkur ederim arkadaslar kasko ne kadar tutuyor peki
kasko kişiden kişiye değişiyor. acentalar daha önceden kasko yaptırdıysanız fiyatlarda indirime gidiyor. firmadan firmayada farklılık gösterebiliyor fiyatlar. hepsinden tek tek fiyat alın, en geniş kapsamlı kaskoyu en uygun hangi firma veriyorsa ordan yaptırın kaskonuzu