2010/2011 CD sinde italya haritası

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaşlar,

Aracımı bu ay sonunda Almanya'ya getirmeyi planlıyorum.Geçtiğimiz yaz güncel Türkiye Cd sini kurdurmuştum, bu Cd de sadece Türkiye var.
Oysa bir önceki cd de sadece Türkiye haritasını kurmuş olmama rağmen Avrupa daki ana yollar da görünüyor, hatta istanbul-ingolstadt rotasını google haritası ile aynı mesafede hesaplamıştı.

Bu yüzden italya da aracımı gemiden teslim aldıktan sonra bana yardımcı olması için artık kullanmayacağım Türkiye güncel cd sini silip yerine eski cd den türkiye, italya, yunanistan cd sini kurucam.

Opel infotaintment den aldığım bilgiye göre harita da geriye dönmek mümkün, fakat bunun için cd yi 2 defa yüklemek gerekiyor, ilk seferinde o yıla ait yazılımı sonra haritayı kuruyor.

Sorum şu: Bu eski haritaya sahip olan arkadaşlar acaba trieste-ingolstadt arası rotayı veriyor mu diye bakabilirler mi? Sadece otoban kullanarak padova-verona-bozen-brenner-innsbruck-münih-ingolstadt güzergahını görebilecek miyim?

Haritam düzgün veri verirse italya'da belki otobandan çıkıp birkaç şehri gezmek istiyorum.