2010 1.5 symbol authentique abs var mi

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,
Babama ankara da 2010 model symbol authentique dizel 57000 Km de 21250 araç bulduk. Aracı uzun süre kullanacak. Bu araba nasıldır sizce ? Fiyat olarak falan. Çok beklenti yok, sadece az yaksin, parçası ucuz olsun, rosto vermesin. Bu araba da abs var mi ? Bir de 2010 için broşür bulaniniz olursa buraya atabilirler mi lütfen, ara ara bulamadım. Şimdi ki aracı 1992 broadway 1.4 tüplü.
Teşekkürler
Bu arada symbol için sahibinden numarası; 110536705
Fiyat aralığı maksimum 22.

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım yok hocam 4-5 ilana baktım abs işaretli değil...
bir ara fiesta bakıyordum bende corsa'yı almadan önce 2005'lerde abs opsiyonelmiş benim almayı düşündüğümde yoktu vazgeçmiştik...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Authentique donanımı Renault'ların en sade donanımı değil mi? Benim de bildiğim kadarıyla yok.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Authentique donanımı Renault'ların en sade donanımı değil mi? Benim de bildiğim kadarıyla yok.

Doğru savaş abi... En baz modeldir renaultlar'da authentique,
ama mesela bende corsadan önce 2004 model Authentique 1.2 clio hatchback vardı, 4 hava yastığı, abs, klima mevcuttu... ancak anlaşılan symbolleri donanım olarak çok bol bırakmışlar, 2010 model araçta abs olmaması ilginç...

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bulduğunuz araç bu herhalde ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-1.5-dci-authentique-50.000km-110536705/detay

Authentique Renault'un en boş paketi en kısa yoldan araçta ABS olup olmadığı satıcının yanına gidince kontak anahtarını çevirip göstergede yanan ışıklara bakarak anlayabilirsiniz...

Yüksek hızlarda araçta kesinlikle birşey beklemeyin yol tutuşu 0'a düşüyor onu söyliyim.

He parçaları ucuzdur,her yerde bulunur,az yakar,tatmin edici şekilde kaçar

İlanı inceledim satıcı araçta boya ve değişen olmadığını söylemiş eğer gerçekten öylese fiyat bayağı makul biraz daha pazarlıkla iyi bir fiyata alabilirsiniz binici için gayet iyi bir fiyat tavsiye ederim.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar, peki 2009 2010 linea active plus dizel ile bunun arasında kalsanız tercih olarak hangisi olurdu ? Kilometre 70-80 bin civarında. Dediğim gibi, babamin şimdi ki aracı 92 broadway olduğundan, bu iki araç tipi de ona çok iyi gelir :D allah izin verirse uzun süre binecek, al sat değil
Saygılar.

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar, peki 2009 2010 linea active plus dizel ile bunun arasında kalsanız tercih olarak hangisi olurdu ? Kilometre 70-80 bin civarında. Dediğim gibi, babamin şimdi ki aracı 92 broadway olduğundan, bu iki araç tipi de ona çok iyi gelir :D allah izin verirse uzun süre binecek, al sat değil
Saygılar.

Şaka gibi bir soru kararsız kalacak hiçbirşey yok bunda iki aracı yanyana koyun kaportasına ve donanımına bakın ve kararını kendiniz verin mantıklı olanı lineadır tabikide.Çok afedersiniz ama at ile eşşeği kıyaslıyoruz şuanda :D Linea düşünüyorsanız kesinlikle tercihinizi linea'dan yana kullanın hatta ben size birkaç araç sunayım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-sahibinden-kazsi-darbesi-yok-112029612/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-hatasiz-boyasiz-orjinal-acil-112072853/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-cok-temiz-1.3-multijet-linea-111573425/detay

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saygılar.

Dostum yanlış anlama ama kendimden 1-2 örnek vermek istiyorum

Şuanki corsadan önce pejo 307'im vardı 2005 XR modelinden 1.4 dizeldi 70 beygirdi araç , 2007'de ben almıştım ikinci el olarak geçen sene sattım (kurtuldum) sıfır corsa aldım , pejoyu aldığımda araç 60.000 km'de idi sattığımda 187.000'de idi . Sana tavsiyem fransız arabalarından (renault,peugeot,citroen) , fiattan uzak dur . Alıyorsan 3-5 kuruş fazla verip alman veya japon malı araba al

Tüm fransız araçlarında ve fiatlarda kaporta saç yapısı çok ince olduğundan arabayı vurmaya , kırmaya hatta abartmıyorum ama üflemeye gelmez , hemen orası burası yamulur

Ben 3 kaza yaptım pejo varken yaptığım kazalar çok hafif olmasına karşın arabada hiç bir zaman 5.000 TL (eski para ile 5 milyardan) den aşağı masraf çıkmazdı şükür kasko vardı , kasko olmasıda sorun değildi gerçi arabada çamurluğu vuruyordun bagaj yamuluyordu :D buda aylarca , haftalarca arabasız kalmana sebep oluyordu . Fransızlar gerçekten kendileri gibi arabalar yapmış

Tecrübe etmiş birini dinle bence dediklerimi yap , pişman olmazsın

O paraya düşüneceklerin

Tüm VW grubu arabalar (Polo,Golf,Jetta)

Tüm Opel grubu arabalar (Corsa (Tavsiye Ederim) , Astra , Vectra , Astra Classic)

Tüm Honda grubu arabalar (Jazz,Civic)

Tüm Mazda grubu arabalar

Son düzenleme:

EMN1516

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arasında kalmaz kesinlikle linea derdim :good: