2009 Opel Corsa 1.3 Enjoy Yardım !!

hakem89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Dün Opel Corsa 1.3 CDTİ aldım Alırken ruhsatta Enjoy falan yazmıyordu. Satan adamda ısrarla Enjoy dedi. Sırf çok temiz diye arabayı aldık . Ancak 2009 enjoylarda yol bilgisayarı olmaz mı ? Bende yok , solda sinyal kolunda düğmede yok. Sanırım kandırıldık değil mi :confused:

Son düzenleme:

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 airbag, ön sis farı, kapı kolları boyalı, döşeme siyah çizgili tip, aynalar ısıtmalı, bagajda orta bölme, arka koltuk arkaları siyah döşeme kaplı, jantlar aliminyum ise o araç en az enjoydur ki bence o araç enjoy. Ayrıca 2011 sonuna kadar hiçbir donanımda(cosmo opsiyonel hariç) yol bilgisayarı yok biliyorum.

Alt versiyonu essentia' a da hiçbiri yok sadece c' mon pakette jant var o kadar.

hakem89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 airbag, ön sis farı, kapı kolları boyalı, döşeme siyah çizgili tip, aynalar ısıtmalı, bagajda orta bölme, arka koltuk arkaları siyah döşeme kaplı, jantlar aliminyum ise o araç en az enjoydur ki bence o araç enjoy. Ayrıca 2011 sonuna kadar hiçbir donanımda(cosmo opsiyonel hariç) yol bilgisayarı yok biliyorum.

Alt versiyonu essentia' a da hiçbiri yok sadece c' mon pakette jant var o kadar.

Dediklerininzin hepsi var ama bitek jantlar çekilk , orjinal opel jantları yani. Bide ön 2 koltuk arasında kol dayama var. Ohh teşekkürler içim rahatladı.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediklerininzin hepsi var ama bitek jantlar çekilk , orjinal opel jantları yani. Bide ön 2 koltuk arasında kol dayama var. Ohh teşekkürler içim rahatladı.

Tamam işte aliminyum dediğim çelik kollu olanlar. Kol dayama sonradan eklenmiş. Dediğim gibi alt baz versiyonda hiçbiri yok ki zaten alt versiyonu bu kadar şeyleri ekleyerek kimse enjoya çevirmez, aracı satıp üst alsın daha iyi. Bunlar varsa araç enjoy. Hayırlı olsun.

hakem89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam işte aliminyum dediğim çelik kollu olanlar. Kol dayama sonradan eklenmiş. Dediğim gibi alt baz versiyonda hiçbiri yok ki zaten alt versiyonu bu kadar şeyleri ekleyerek kimse enjoya çevirmez, aracı satıp üst alsın daha iyi. Bunlar varsa araç enjoy. Hayırlı olsun.

Çok teşekkürler :bir:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol bilgisayarı gösterge kadranında. hız sabitleme tüm enjoylarda vardı diye biliyorum. direksiyon kumandası varmı ?

hakem89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol bilgisayarı gösterge kadranında. hız sabitleme tüm enjoylarda vardı diye biliyorum. direksiyon kumandası varmı ?

Direksiyon kumandası var da sağdakiler işlemiyo sanırım çünkü double taktırmış önceki sahibi.

Soldakilerinde daha ne işe yaramadığını bilmediğimden kurcalamadım :)