2009 Opel Astra 1.3 EcoFlex 60.000 Bakım...

dmboatis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhabalar,

Aracımı 60.000 bakım yaptıracağım.15 - 30 ve 45 yetkili servisde yapıldı.Garantisi bitti 60 için yetkili servis yerine özel servise gitmeyi düşünüyorum.

Bu konudaki tavsiyeleriniz nelerdir.

Ek olarak aracda bakım zamanı geldiğine dair INSP (In Service Period) hata kodu çıkıyor.Bakım için özel servise gidersem bu uyarı silinir mi?

Son düzenleme:

ulubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb bence servis en güzeli hem o hata yazısındanda kurtulursun.

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hata yazısını bızım astra g de bn kendım sılmıstım.Sızın araçtada aynı olabılır arayp bulabilirsiniz.Yetkili servis aynı parçayı özel servise göre göre 2 3 katı işçilik fiyatına değiştirdiği için özel servise yönelmenizi öneririm.Ama işin ehli bi özel servis bulmalısınız ki İstanbulda forumun sponsoru servisimiz mevcut orayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

zek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de özel servis derim. Yaklaşık 1/2 veya 2/3 fiyata herşey gözünüzün önünde yapılır. İstanbul için şeçenek çok, internetten arayın, yorumlara bakın, karar verin.

dmboatis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için teşekkür ederim.

Uyarı yazısını nasıl silebileceğimi öğrendim.Servis konusunda ise özel servis tercih edeğiz gibi.Yetkili servislerin fiyatları özel servisin gerçekten 2 - 3 katı.Kaldı ki aracın garantisi de bitti.

Tavsiye edebileceğiniz özel servis varmıdır, forumun sponsoruna nereden ulaşabiliriz.