2008 Yılı Dünya Çapında Tutulan,Sevilen Araçlar!

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler liste ve onunla ilgili mesajlardan devam, konuyu kilitletmeyin

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Skoda kötü bir araç değil ki.

En azından Wolksvagen grubuna dahil olduktan sonra ürettiği arabaların kalitesi ortada...

Ben şuanda SKODA kullanıyorum, Ancak 0 araç olacak alsam donanım ve vergi avantajı sbebiyle B sınıfta da CORSA yı tercih ederim.

Ama C sınıfta 1.6 TDI DSG şanzıman Octavia mı, yoksa 1.3 Cdti Astra Easytronic mi deseler Octavia yı seçerdim.

Listede Fransız ve İtalyan arabalarının aşağılarda kalması ilginç,
Bizde en çok onlar (FİAT, RENAULT) satılıyor.

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Skoda kötü bir araç değil ki.

En azından Wolksvagen grubuna dahil olduktan sonra ürettiği arabaların kalitesi ortada...

Ben şuanda SKODA kullanıyorum, Ancak 0 araç olacak alsam donanım ve vergi avantajı sbebiyle B sınıfta da CORSA yı tercih ederim.

Ama C sınıfta 1.6 TDI DSG şanzıman Octavia mı, yoksa 1.3 Cdti Astra Easytronic mi deseler Octavia yı seçerdim.

Listede Fransız ve İtalyan arabalarının aşağılarda kalması ilginç,
Bizde en çok onlar (FİAT, RENAULT) satılıyor.
bize göre kıyaslanırsa Jaguarın adının bile anılmaması gerekiyor :)
Amerika piyasasında tutan fransız markası pek duymadım ben :) sadece Türkiyede korkunç satış rakamları var diye biliyorum.

+kaldıki skodayı her ne kadar sevmesekte Türk halkı olarak Octavia'nın bol ödüllü bir araç olduğunu unutmamakta fayda var :)

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+kaldıki skodayı her ne kadar sevmesekte Türk halkı olarak

Zaten zurnanın zırt dediği noktada bu...

Skoda diyince hala eski Formanları, Favoritleri biliyor çoğu kişi...

Sadece amblemi aynı kaldı arabaların, herşeyiyle wolkswagen bu arabalar zaten, sadece donanım olarak biraz fakiri oluyorlar, oda Doğuş Otonun pazarlama stratejisi...

Denemek, görmek lazım...

Son düzenleme:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak ettim neye göre en cok beğenilmişler bu liste dandik yazılan markaların birçoğuyla yanyana gelsem dipleri düşer :D

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama iyi de değil bence..

Hangi kritere göre değerlendirdiğinizi bilmiyorum ama size göre kötü olması dünya çapında kalitesini kanıtlamış olan bir marka olduğu gerçeğini değiştirmez.

Bende tasarımlarını, dizaynlarını beğenmiyorum.

Ama malzeme ve işçilik kalitesi ile performans, güvenlik, ekonomi gibi hususlarda da beğenmiyorum diyemem çünkü biliyorum ki, bu araçlar Wolkswagen ile aynı motor, aynı malzeme, aynı şase, aynı şanzıman vs, vs ...

Neyse ...

Ben genel olarak memnunum SKODAM dan, abimde de CORSA var oda çok memnun, eğer günlük kullanım için bir araç alıyorsanız ve beklentileriniz de fazla değilse B sınıftaki hemen her araçtan memnun kalırsanız. büyük çoğunluğu belli bir kaliteyi yakalamışlar zaten ...

Son düzenleme:

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi kritere göre değerlendirdiğinizi bilmiyorum ama size göre kötü olması dünya çapında kalitesini kanıtlamış olan bir marka olduğu gerçeğini değiştirmez.

Bende tasarımlarını, dizaynlarını beğenmiyorum.

Ama malzeme ve işçilik kalitesi ile performans, güvenlik, ekonomi gibi hususlarda da beğenmiyorum diyemem çünkü biliyorum ki, bu araçlar Wolkswagen ile aynı motor, aynı malzeme, aynı şase, aynı şanzıman vs, vs ...

Neyse ...

Ben genel olarak memnunum SKODAM dan, abimde de CORSA var oda çok memnun, eğer günlük kullanım için bir araç alıyorsanız ve beklentileriniz de fazla değilse B sınıftaki hemen her araçtan memnun kalırsanız. büyük çoğunluğu belli bir kaliteyi yakalamışlar zaten ...

:tesk: sonuna kadar katılıyorum.
astram, vectram, toyotam, hondam, leonum oldu. hala da dizel corsa kullanıyorum. 2,5 yıl fabia kullandım,
opel sahibi oılarak söylüyorum bence skoda opelden daha sağlam ve kaliteli arabadır. opel daha 2 yıldır atağa geçti ve kendini düzeltmeye başladı.
inşaallah eski günlerdeki imajına kavuşur.
bir çok arkadaşıma oktavia süperb aldım herkes memnun.
( bunlardan birisi Volvo ya kapora vermiş, sonra iptal edip 1.6 fsi oktavia aldık, 2 sene sonra kaza yaparak skodanın sağlamlığınıda test etmiş oldu. 60.000 liraya sıfır süperb aldı ona biniyor,
birisi megan 2 ve yeni kasa D4D dizel toyota alıp beğenmedi 1.6 fsi oktavia aldık çok beğendiği için hemen sıfır dizeli ile değiştirdi.
bir diğerine de 1.6 fsi oktavia aldık oda çok memnun dizelini alacak parası yetmiyor)
benimde şu anda almayı düşündüğüm ilk araba 1.6 tdi cr oktavia ama fiyatı 50.000 lira ve piyasada araba yok
skoda kötü araba olsaydı bu paraya kimse almazdı.
ha kim alıyor derseniz; bilen alır. skodaya binen kişilerin çoğu özellikle sıfır aldıysa pek skodadan vazgeçmez.
sebebi de volkwagen kalite ve güvenliğini daha ucuza sunduğu için.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:tesk: sonuna kadar katılıyorum.
astram, vectram, toyotam, hondam, leonum oldu. hala da dizel corsa kullanıyorum. 2,5 yıl fabia kullandım,
opel sahibi oılarak söylüyorum bence skoda opelden daha sağlam ve kaliteli arabadır. opel daha 2 yıldır atağa geçti ve kendini düzeltmeye başladı.
inşaallah eski günlerdeki imajına kavuşur.
bir çok arkadaşıma oktavia süperb aldım herkes memnun.
( bunlardan birisi Volvo ya kapora vermiş, sonra iptal edip 1.6 fsi oktavia aldık, 2 sene sonra kaza yaparak skodanın sağlamlığınıda test etmiş oldu. 60.000 liraya sıfır süperb aldı ona biniyor,
birisi megan 2 ve yeni kasa D4D dizel toyota alıp beğenmedi 1.6 fsi oktavia aldık çok beğendiği için hemen sıfır dizeli ile değiştirdi.
bir diğerine de 1.6 fsi oktavia aldık oda çok memnun dizelini alacak parası yetmiyor)
benimde şu anda almayı düşündüğüm ilk araba 1.6 tdi cr oktavia ama fiyatı 50.000 lira ve piyasada araba yok
skoda kötü araba olsaydı bu paraya kimse almazdı.
ha kim alıyor derseniz; bilen alır. skodaya binen kişilerin çoğu özellikle sıfır aldıysa pek skodadan vazgeçmez.
sebebi de volkwagen kalite ve güvenliğini daha ucuza sunduğu için.

Kullanıcı yorumu her zaman daha değerlidir

Not: Skodanın opelden kaliteli oldugu kısmına sahsen ben katılmıyorum orası ayrı...

Son düzenleme: