2008 dizel astra bakım

cosmo_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1.3 dizel asrtram var geçenler de izmir de 5 6 tane ayrı ayrı yere baskı balatasını gösterdim. Hepsi de baskı balatan ve volantın değişmesi gerek dediler. 1600 2000 lira arası bir fiyat verdiler. Daha sonra servise gittim baskı balatan iyi daha gider sorun yok dediler???

Ayrıca bu araçların baskı balata ve volantı bu kadar pahalımıdır ? Bana çok fazla geldi fiyat. Sırf bu yüzden satıp reno grubu araç almayı düşünüyorum

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baski balata seti GM orjinal 350 lira civari volant ise GM 650 lira kendim daha önce sormustum, sadece malzeme fiyati 1000 lira yapar 300-400 lira da iscilik verirsiniz koskoca sanzuman acilacak ortalama 1300-1400 lira tutar. Tahminimce bu sengmentteki arabalarin baski balata ve volant degisimleri ortalama bu civarda diye tahmin ediyorum.opel astralarda kronik Volant sorunu var pahali olan parca bu o yüzden fiyat artiyor..yoksa sadece baski balata iscilik 800 e biter.

cosmo_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baski balata seti GM orjinal 350 lira civari volant ise GM 650 lira kendim daha önce sormustum, sadece malzeme fiyati 1000 lira yapar 300-400 lira da iscilik verirsiniz koskoca sanzuman acilacak ortalama 1300-1400 lira tutar. Tahminimce bu sengmentteki arabalarin baski balata ve volant degisimleri ortalama bu civarda diye tahmin ediyorum.opel astralarda kronik Volant sorunu var pahali olan parca bu o yüzden fiyat artiyor..yoksa sadece baski balata iscilik 800 e biter.

Volant denen illet bizi bitiren o zaman... Servis ile dışarısı pek fark eder mi?

cosmo_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volant denen illet bizi bitiren o zaman... Servis ile dışarısı pek fark eder mi?

Arkadaşlar aracımın baskı balata bitik mi değil mi nasıl anlarım. Servis daha iyi dedi. 10 tane ustaya gösterdim değiştirmen gerek dedi. 1300 1400 liradan daha hesaplı şekle dönüştürmenin imkanı var mı ?

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın baskı balata bitik mi değil mi nasıl anlarım. Servis daha iyi dedi. 10 tane ustaya gösterdim değiştirmen gerek dedi. 1300 1400 liradan daha hesaplı şekle dönüştürmenin imkanı var mı ?

Bildiğim kadarıyla, el frenini çekim kalkmaya çalışıyorsun araç zorlarsa iyi demekmiş...