2007 astra g sedan

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımın biri 2007 model astra G sedan kasa araba aldı. söylediğine göre araba 30 binde. üzerindeki lastiklerin fabrika çıkışı lastikler olduğunu söylüyor. mastiklerin markası dunlop. bu astralara fabrikada dunlop marka lastikmi takılıyor. veya marka değişik olabiliyormu. yoksa bizim arkadaşı tongayamı düşürdüler. fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. teşekkürler.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
İyi de sadece lastiğe bakarak mı anlaşılacak gerçek km si. Sıfır kokmuyor mu araç. Plastik aksamından döşemelerinden falan hiç mi anlamamış. Motorun sıhhatinden vb... hemen anlaşılır.

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bindiğimde hiçte öyle 30 bindeki gibi görünmüyodu. daha çok 100 bin havası vardı. ama lastikler kafamı kurcaladı.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
O zaman değildir. Ben bile kendi aracımdan şüpheleniyorum bazen :D

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede. ama fabrikanın ne marka lastik taktığını öğrenirsek daha iyi anlaşılır diye düşünüyorum. bilgisi olan yokmu acaba?

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farklı markalar olabilir fabrikanın stoğunda hangisi varsa ve hangileriyle anlaşması varsa onu takar. continental-dunlop-bridgestone... bizim vectrada bridgestone vardı mesela orjinal lastikleri. bende 5 ay önce sıfır punto aldım üzerinde goodyear var ama 2-3 ay önce eniştem de sıfır punto aldı üzerinde dunlop var:D

yturkeli1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 0 km aldığım 2005 model astra G'de Dunlop vardı.Eniştemin 2006'da aynı lastikler vardı.Ben Dunlop diyorum.

özgürkaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2006 da aldığımda continental vardı