2006 astra h 1.3 cdti egr iptali

Hlk88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. 2006 astra h 1.3 cdti aracımın bitmeyen egr sorunu var. usta değişse bile yine olabileceğini belirtti. arza lambasının yanmasının bir sorun olmadığını söyledi. Egr iptali yapanlar varmış. aranızda yaptıranlar var mı ? egr iptali yaptırırsam arabama artısı ya da eksisi ne olur ? şimdiden teşekkürler

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Egr arızalanıyor mu? Original denediniz mi hiç? Araya plaka koyup iptal edebilirsiniz ama ışık yanar.

Hlk88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta egr değişse bile yine tekrar edebilir dedi. Egr ve oksijen sensörünün arzalı oldugunu söyledi. İkisine 900 tl fiyat çıkardı. Arabayı böyle kullanırsam sorun olmayacağını dile getirdi. Egr arzasının tüm arabalarda çok sık olduğunu söyledi. Sizin tavsiyeniz nedir Emre Ünan. Ankaradayım var mı yönlendireceğiniz usta falan ? ya da başka öneriniz

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende nette cok arastırdım. iptal edenler var. yakıtın dususunden aracın cekısıne kadar etkısının oldugunu yazanlar var. biraz araştır istersen sende. kafana yatarsa iptal ettir. sanırım kabloyu sokmek yetıyo. ama emın degılım. bende bı konu actım bakalım yorumları beklıyorum. bulursan bıseyler ozel mesajla banada bıldırırsen sevınırım. bende sana paslarım

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Usta egr değişse bile yine tekrar edebilir dedi. Egr ve oksijen sensörünün arzalı oldugunu söyledi. İkisine 900 tl fiyat çıkardı. Arabayı böyle kullanırsam sorun olmayacağını dile getirdi. Egr arzasının tüm arabalarda çok sık olduğunu söyledi. Sizin tavsiyeniz nedir Emre Ünan. Ankaradayım var mı yönlendireceğiniz usta falan ? ya da başka öneriniz

Ankara isen Opel Garage Hakan a gideceksin. Ben İstanbuldan kalkıp götürüyorum araçlarımı. O 900tl yi çok söylemiş, ayrıca bilgisi zayıf. Ampül patlayabilir, sık oluyor diye, ampül mü takılmaz, üst üste egr bozan görmedim.

Şaşmaz da, 0555 269 66 72

Hlk88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara isen Opel Garage Hakan a gideceksin. Ben İstanbuldan kalkıp götürüyorum araçlarımı. O 900tl yi çok söylemiş, ayrıca bilgisi zayıf. Ampül patlayabilir, sık oluyor diye, ampül mü takılmaz, üst üste egr bozan görmedim.

Şaşmaz da, 0555 269 66 72

Teşekkür ederim

bhadR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servisleri egr iptali yapiyor mu acaba bilginiz var mi. Ilk temizlettigimde teklemeler düzelmisti fakat gecen gün tekrar temizlettim dezelme olmadi.

Hlk88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr temizliği yapıldı. Ön taraf kurum bağlamış onun için değiştirmeye gerek yokmuş. Oksijen sensörü değişti. Sorunlar giderildi. Teşekkürler