2005 astra 1.6 cosmo

Germiyanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum yanlış yere acdiysam affedin.bir ârac buldum 2005 astra 1.6 cosmo modeli (şampanya rengi).aracda değişen veya boya yok 182.000km de.alıp satıcı değilim biniciyim.ârac temiz kullanilmisa benziyor.sunroof hariç full olanı.sizce aracın ederi ne kadardır ? Hangi fiyata alınır? Cosmoyu tavsiye eder misiniz? Cevaplarıniz için şimdiden teşekkürler.iyi bayramlar dilerim.

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sahibinden e bak eş değer araçlar kaç para 3-4 bin altı ederidir

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence çok 30 bin araba temiz se verilir önemli olan arabayı beğenmeniz

mmmddd66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araca sahibinden baktım. Benim şahsi fikrim bu rengi sevmem ama zevk meselesi tabiki. arac temiz ve diri duruyor. km yaşı itibari ile normal seviyelerde. lastikler starmaxx (fiyatı 160*4=640 tl)+200 muayene =840 tl fiyat avantajı var diyelim. arabanın ederi max 30-31 bin arası bence. tabiki triger, genel bakım, ağır bakımları ne zaman yapılmış. bunlarında zamanı gelmişse 500-1000 lira extra masraf demek. expert resmi 2014 e ait. düzgün bir experte tekrar girmenizi tavsiye ederim bu devirde kimsenin sözüne itimat edilmez

Germiyanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araca sahibinden baktım. Benim şahsi fikrim bu rengi sevmem ama zevk meselesi tabiki. arac temiz ve diri duruyor. km yaşı itibari ile normal seviyelerde. lastikler starmaxx (fiyatı 160*4=640 tl)+200 muayene =840 tl fiyat avantajı var diyelim. arabanın ederi max 30-31 bin arası bence. tabiki triger, genel bakım, ağır bakımları ne zaman yapılmış. bunlarında zamanı gelmişse 500-1000 lira extra masraf demek. expert resmi 2014 e ait. düzgün bir experte tekrar girmenizi tavsiye ederim bu devirde kimsenin sözüne itimat edilmez

Yorumun için teşekkür ederim ustam.benim için aracın rengi önemli değil temiz olsun yeter.ama dediginiz gibi genel bakımlarını hesaba katmamistim.opelden experine baktirmayi dusunuyorum. Bu fiyatlara 2007 Opel astra gtc tek kapililarda var aklım bi yandanda onlara kayıyor kararsız kaldım tamamen

mmmddd66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumun için teşekkür ederim ustam.benim için aracın rengi önemli değil temiz olsun yeter.ama dediginiz gibi genel bakımlarını hesaba katmamistim.opelden experine baktirmayi dusunuyorum. Bu fiyatlara 2007 Opel astra gtc tek kapililarda var aklım bi yandanda onlara kayıyor kararsız kaldım tamamen

ikinci el alırken bir çok şeyi düşünüyor insan. Önemli olan aracın insanın içine sinmesi. yoksa arada kaldımı sonrasında alsanda tat vermiyor. sırf bu yüzden ben 6 sene önce sıfır astra 3 almıştım biraz 3-5 pahalı oldu ama zevkinide konforunuda aklımda soru işareti olmadan yaşadım. Demem o ki 3-5 e bakma içine sineni al.

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba hoşumuza gitti kazasiz boyasız olması da hoşumuza gitti.32 bine indi satıcı ama kararsız kaldık

İçinizden almak geliyorsa alın ben 2. El temiz bulamadım 5 yıl önce 6000 lira Kredi çektim 29000 yerine 34900 ödedim sıfır aldım çünkü ya temiz araba yok ya da temiz bulsan adam neredeyse sıtır parası istiyor neymiş çok temizmiş ya sıfırdan da mı temiz sizi çok iyi anlıyorum içinize sineni alın 3 - 5 bakmayın yeterki araba temiz olsun

Germiyanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İçinizden almak geliyorsa alın ben 2. El temiz bulamadım 5 yıl önce 6000 lira Kredi çektim 29000 yerine 34900 ödedim sıfır aldım çünkü ya temiz araba yok ya da temiz bulsan adam neredeyse sıtır parası istiyor neymiş çok temizmiş ya sıfırdan da mı temiz sizi çok iyi anlıyorum içinize sineni alın 3 - 5 bakmayın yeterki araba temiz olsun

Anladım hocam arac temiz gibi duruyor ama bakalım exper ne soylucek