2004 opel vectra 1.6 comfort

derbeder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectracılar koca formda bi fikir sahibi yokmu lpğ yakıt konusunda...

Son düzenleme:

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam detay verirsen seviniriz.
Ne kadar yaktığı hakkında mı bilgi almak istiyorsun kullanıcılardan?

derbeder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam detay verirsen seviniriz.
Ne kadar yaktığı hakkında mı bilgi almak istiyorsun kullanıcılardan?

Evet güncel gaz fiyatlariyla şehir içi ilk hesaplarima göre fazla geldi bana normalmi yoksa neden kaynaklanabilir atiker var sıralı ayara götürdüm normal çıktı yalniz sehiriçi 40 -45 krs geliyor ve sakin kullanirim halbuki aracimi yorumlarinizi bekliyorum.

derbeder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam yakıtı hangi yöntemle hesaplıyorsun?
En net yöntemi şu konuda yazdım, 1.yöntem;
http://www.opelim.net/forums/teknik-servis/101861-yakit-hesaplama-yontemi-bilmeyenler-icin.html

aynen bu sayfadaki yazılana göre yaptım hesabımı daha önce dikkatimi çekmiş okumuştum zaten birde şöyle ifade edeyim en son 3.15 tl den 45 tl lik gaz aldım ve şehir içi 105 km gittim aracımı alalı bir ay olmadı daha hiç bir sorunu yok.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:36 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:31 ----------

teşekkürler cevaplarınız için birde,
kondüsyon ayarı yapalım ve filtreleri değiştirip bakalım dediler geçen gün atiker de faydası olurmu bu işlemlerin acaba,

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O ne biçim bir konu açışıdır ya? Medenice merhabalar vectra LPG de ne kadar yakar diye sormak neden bu kadar zor?
Ortalama 8 litre benzin yakar, en dandik kit en dandik ayar şekliyle hesaplayacak olsak 10 litre ortalama LPG yer ve bu da 30 kuruşa eşittir, var mı başka soru, köleniz cevaplasın?

derbeder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O ne biçim bir konu açışıdır ya? Medenice merhabalar vectra LPG de ne kadar yakar diye sormak neden bu kadar zor?
Ortalama 8 litre benzin yakar, en dandik kit en dandik ayar şekliyle hesaplayacak olsak 10 litre ortalama LPG yer ve bu da 30 kuruşa eşittir, var mı başka soru, köleniz cevaplasın?

cahilliğimize say artık medeni hemşerim kusura bakma

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bu sayfadaki yazılana göre yaptım hesabımı daha önce dikkatimi çekmiş okumuştum zaten birde şöyle ifade edeyim en son 3.15 tl den 45 tl lik gaz aldım ve şehir içi 105 km gittim aracımı alalı bir ay olmadı daha hiç bir sorunu yok.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:36 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:31 ----------

teşekkürler cevaplarınız için birde,
kondüsyon ayarı yapalım ve filtreleri değiştirip bakalım dediler geçen gün atiker de faydası olurmu bu işlemlerin acaba,

Bence soğuk havaların etkisiyle yakıt artışı normal.
Havalar biraz düzelince denemek lazım.
42 kuruş fazla bence, 33-35 lpg'de sakin kullanımda tüketmesi lazım şehiriçi.

derbeder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım teşekkürler zaman ayırıp ilğilendiğiniz için.