2004/2005 vectra

ERHAN DURAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004/2005 vectralar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum arkadaşlar, aslında aklımda o fiyatlara birçok araba var, mesela 2005 avensis, 2006 focus, 2006 megane gibi...Fakat şu anda aklımda vectra var, görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar...

ERHAN DURAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak ettiğim bir konu da araç alım satım işlemleri, araç almadan önce nerelerden ve nasıl sorgulama yapmam gerekiyor arkadaşlar?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kıyaslamaya sokduğun araçlar içinde avensis neyse ama diğerleri vectrayla pek donanım konfor rahatlıkda sağlamlıkda yanına denk gelemez bile.. hele megane ile vectrayı yan yana hiç tutma..

alırken 5664 e mesaj çekebilirsin ama burda aracın 10 tane kazası bile görünebilir burası pek doğru bilgi vermiyor kaskonun sigortanın yaptığı çünkü en basit keyfi tampon boyama bile kaza diye görünüyor..

en mantıklısı servise götürüp her yerine baktırırsın istersen exptertiz raporu çıkartırsın..

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım sana iki tavsiyem olabilir;
1- Ne araç alırsan al en az 2 tamirciye göster çünkü hiçbiri tam olarak anlamıyor. Benim gördüğüm bu. 2 kuruş fazla olsun ama içim rahat olsun ;)
2- Önemli bi noktada araba alma amacın. sadece şehir içi kullanıyorum benim için yakıt önemli dersen megan al , benim için yakıt önemli değil diyorsan avensis veya vectra arasında tercihini yap bence.

ERHAN DURAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için, ben alacağım arabayı zaten yetkili servise götüreceğim, özel servislerle, tamircilerle işim olmaz, biraz pahalı olsun ama yetkili servis olsun, eğer yetkili servisede güven olmazsa hiç araba almam daha iyi...

ERHAN DURAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba alacağım zaman satıcıdan önce maliyeden aldığı borcu yok yazısını alacağım, daha sonra birde emniyete gidip sorgulatsam daha iyi olmazmı, hani çalıntı olup olmadığı hakkında...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
borcu yok yazısına gerek kalmadı artık zaten aracın borcu varsa satışda çıkar ve aracın satışı gerçekleşmiyor.. noterde zaten araç sahibi olmak zorunda çalıntı aracın sahibini bulup getirirlerse helal olsun :D