2004 1,6 enjoy g kasa.?

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabamı bi türlü alamadım alsamda bende kurtulsam sizide sorularımdan kurtarsam.:p Elimi hangi arabaya atsam satılıyo.Şu an bi araç buldum 2004 1.6 hb astra enjoy g kasa.104.000km komple orjinal.kazasız sahibi cok iddalı.full servis bakımlı ve cok iyi kullanılmış bi araç 18,500 fiyatı sizce nasıl. 104bin km yaşına göre nasıl alınırmı bu araç.Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 yaşında araba ve İstanbul için fena sayılmaz. Araç temizse, bi sorunu yoksa alınır. Ama satacağınız zaman yüksek kilometre olursa satışta zorluk çıkabilir. Kolay gelsin.

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaç km kadar sorunsuz satılıyo.Araç sahibinin iddasına göre komple orjinal bende baktım bayagı temiz ve diri.benim en fazla yılda yapacagım km 5000 bilemedim 7000km dir..Birde merak ettigim konu astraların max kaç bin km yaptıgı?

Son düzenleme:

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaç km'ye kadar sorunsuz satılıyor diye bişey yok her km'ye sorun çıkaran tipler çıkıcaktır.Yazın 2006 Corolla sattık araba 100.000 km'den öncede satılıktı sonrada ama 105.000 km yazdığımız andan itibaren herkez araç 100.000 km'yi geçmiş indirim yapın demeye başladı..

Gözünü korkutmak istemem ama adamın temiz lafına inanma.Geçen hafta bi Astra baktım araç önden ve arkadan hafif darbelidir diyordu arabanın 2007ye ait pelt raporu çıktı.2006 yılında Octavia ile takla attık tavana kadar ezildi arabayı topladık sattık alan kişiye kazalı halini dahi gösterdik bu halden toplandı diye ama geçen sene aracın ilanını gördük ilanda "sadece çizikten dolayı bel altı boyalıdır diyordu" yani piyasada böyle insanlar çok var dikkat et..

Motoru 400.000'den aşaya gitceni sanmıyorum.Yeni nesil arabalar kullanım hatası olmadan kolay kolay motor yemezler..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enjoy G kasa güzel bi araç...sorunsuz ise fiyat uygun geldi 2004 model bi araç içinde fiyat o kadar fazla gözükmüyor bence...illaki düşük kilometreliside vardır ama fiyata göre uygun olduğunu düşünüyorum...98 model G kasaların bile en ucuzunun 14 bin civarı olduğunu düşünürsek...alınabilir...

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 3 aydır araştırıyorum ve baktıklarım içerisinde en iyi 2 araçtı birincisi 2003 65000 de idi 3 gün içinde satıldı zaten.Bununda sahibi cok iddalı istedigin servise istedigin yere baktırabilirsin aracıma güveniyorum die iddalı oluşu benide cezbetti .Tabiki yetkili servise götürüp komple baktırıcam.zaten servisbakımlı oldugu içinde kaydı falan mevcuttur.Birde zaten 70 bin civarı araçlarada 19 20 binden aşagıya vermiyolar.104.000 iyi gibi ama sizin şu anki yorumlarınız beni dahada cok rahatlatacak.Bi merak ettigimde agır bakımları daha önceden yapılmış.104 binde tekrar gerek varmı.Birde cok titiz kullanılmış olarak düşünürsek bütün bunları.Bu gün kapora vermeyi düşünüyorum..

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
modeli ve fiyatı güzel, km biraz yüksek ama olsun eğer siz fazla binmiyorsanız zaman içinde km normale döner. satıcının ne dediğine aldanmayın aracı mutlak suretle gösterin.

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yekli servise götürecegim mutlaka. Ama cok ilginç bi durum var,opel odakta komple kontrol için 150tl isterlerken erpaş 190tl istedi.Opel gerçek sadece mekanige bakıyomuş 65tl istedi,Kaporta ya bakmıyolarmış.Bende mekanik için Opel gerçege götürecegim,araç odak bakımlı oldugu içinde kaportayada oraya sokmayı düşünüyorum.Diger bilgilerinide odaktan almış olurum. Odak,tan sadece kaporta için fiyat almadım ama düşük bi ücret alırlar die tahmin ediyorum..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence arabanın temizi ve içinize sinecek bi araç olduktan sonra masraftan yada piyasadan azcık yüksek olmasından kaçmayın...sürekli kullanma amacıyla alıyosanız 3-5 fazla verin hoşunuza giden aracı alın...

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 18,000 TL uygun fiyattır. bakımlı ise, motor üflemiyorsa km sorun edilmemeli. bu araçlar için 105,000 km o kadar da çok değil bence.