2000 model opel astra g kasas arıza ışığı hk.

nezih_erbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlaR kolaygelsin herkese hayırlı günler dilerim.. bende 2000 model g kasa astra var ancak aracımda son bır kac aydan berı arıza ısıgı yanıyor. bır yere gıttı egsoz gerı besleme dedı degıstırdı bır dunya masraf baska bır yer baska bır sey soyledı. tabı bunların hepsı arac pc ye baglanarak bulunan arızdan. ancak aracın arıza ısıgı bır turlu sonmedı. sonmedı derken mesela yolda gıdıyorum 120-150 arasını gordum aracın gaz pedalından ayagımı cektıgım zaman yada frene dokundugum zman hemen arıza lambası yanıyor anlamadım gıttı. bırde benım aracın katalizatörü arızalı ama kımse ondan yanar dıye bır sey soylemıyor. acaba bununla alakası olabılır mı .. buarada ben edırnedeyım :)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Yanan motor arıza ışığı mı.?
Arıza P136 oksijen sensörü arızasımı.?
Araçta LPG varmı.?

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırde benım aracın katalizatörü arızalı ama kımse ondan yanar dıye bır sey soylemıyor. acaba bununla alakası olabılır mı ..

aynı olayı bende yaşadım astrada katalizör arızası çıktı içini boşattık .arıza ışığı yanık kaldı öylecede sattım. motor arıza ışığı yanıyorsa büyük ihtimalle bundan kaynaklanıyordur.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kat.kon. de en ufak bir problem olunca veya iptal edilince , motor arıza lambası yanıyor diye biliyorum. en azından vectralar için bence siz bide oksijen sensörüne baktırım derim

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
motor arıza kodu nedir bunuda yazsanız daha iyi olurr p0420 ise katalik den yapar