2.Yıl Bakımı

alis9011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar aracımın 2.Yıl bakımını yaptıracam aracım 9400 km'de yetkili servise götürmemeyi düşünüyorum yağ olarak ne önerirsiniz 1.3 Edition

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2.Yıl Bakımı

maşallah maşallah arabamızda yata yata büyümüş:)

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim 1. yıl bakımı 2090 km de yapıldı :) 2. yıl bakımında neler değişiyo serviste bilen varmı ?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynıları değişiyor:) ayrıca bujiler değişiyor. Silecek vs de var.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmetyr link' Alıntı:
benim 1. yıl bakımı 2090 km de yapıldı :) 2. yıl bakımında neler değişiyo serviste bilen varmı ?

aracınız dizel olduğu için 1. bakımda değişenlerin hepsi 2. bakımda da değişiyor. ekstra hiçbir şey yok.
bakımı sanırım serviste yaptıracaksınız öyle olunca onlar bildiğini okur GM koyarlar. ben de baharda servis dışında ilk kez bakım yapcam merak ettiğim bir yağ var onu koyucam. mobil 1 esp 5w-30

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu kmdeki aracın bujilerinin değişmesine gerek yok sanırım

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
aracınız dizel olduğu için 1. bakımda değişenlerin hepsi 2. bakımda da değişiyor. ekstra hiçbir şey yok.
bakımı sanırım servste yaptıracaksınız öyle olunca onlar bildiğini okur GM koyarlar. ben de baharda servis dışında ilk kez bakım yapcam merak ettiğim bir yağ var onu koyucam. mobil 1 esp 5w-30
  Aracım benzinli 2. yıl bakımına kadar en fazla 7.000-8.000 yaparım ,ek olarak 2. yıl olduğu için fren hidroliği,silecek değişecek heralde tam bişey bilmiyorum buji değişmez heralde daha km. yeni. Düşük km.li aracını 2. yıl bakımına götüren varmı ?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

alis9011 link' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar aracımın 2.Yıl bakımını yaptıracam aracım 9400 km'de yetkili servise götürmemeyi düşünüyorum yağ olarak ne önerirsiniz 1.3 Edition

MAŞALLAH hocam hiç binmemişsiniz :D adRe J nickli arkadaşımıza rakip çıktınız :D ama farkınız siz hem dizel alıp, hem de binmiyorsunuz :D

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
MAşALLAH hocam hiç binmemişsiniz :D adRe J nickli arkadaşımıza rakip çıktınız :D ama farkınız siz hem dizel alıp, hem de binmiyorsunuz :D
 Bende varım benimki 2200 km de :) adRe j isimli arkadaşla motorlarımız aynı ,oturduğumuz yer aynı ,km aynı. :)