2. Kapadokya buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sabah kahvaltısı için ankaradan bi isteğiniz var mı bende onu getireyim gerçi ankaranın neyi meşurdur tam bilmiyorum ama bi samsunlu olarak :D

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sabah kahvaltısı için ankaradan bi isteğiniz var mı bende onu getireyim gerçi ankaranın neyi meşurdur tam bilmiyorum ama bi samsunlu olarak :D

samsunda mecidiyede falan akşam simidi olurdu sıcak sıcak, hala tadı damağımda, gerçi çiftlikte de olurdu seyyarlar, iş çıkışı mecidiyeden aşağı sahile iner atakum minibüslerine binerdim,,, atakumda yaşadım bi süre,,

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooo abi biliyosun valla gercekten farklı bi tadı var simitin ah keşke samsunda olsamda simit getire bilsem bende bafralıyım atakum felan cok güzel yerler

cubu51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar selam opeli sattým dugun hazýrlýðýndayim şimdi evi boyayıp geldim hemen foruma girdim o yüzden pek forumu takip edemedim kambersiz buluþma olmaz geliyoruz Niðdeden :) ben nişanlımla gelirim gelmeyen cok şey kaybeder benden demesi çok samimi sıcak eğlenceli gezmeli muhabetli bi buluşma olacak geçen senekinden de çok katılım var gibi yansın nevşehir :)

Son düzenleme:

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar selam opeli sattým dugun hazýrlýðýndayim şimdi evi boyayıp geldim hemen foruma girdim o yüzden pek forumu takip edemedim kambersiz buluþma olmaz geliyoruz Niðdeden :) ben nişanlımla gelirim gelmeyen cok şey kaybeder benden demesi çok samimi sıcak eğlenceli gezmeli muhabetli bi buluşma olacak geçen senekinden de çok katılım var gibi yansın nevşehir :)

eywallah Cuma,, yansın, yansın,,,

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla cuma yakacaz nevşehiri :D

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tarih=26 mayıs 2013

09:00- ilk buluşma ve tanışma

program= göreme+avanos+uçhisar+ürgüp+kaymaklı yer altı şehri.

NOT=PROGRAM KESİN DEĞİLDİR EKLEMELER ÇIKARMALAR YAPILACAKTIR...
GENEL HATLARI İLE YAZILMIŞTIR...

BULUŞMAYA AİLELERDE GELEBİLİR...

1-İBRAHİM29
2-bacadir68
3-suluboya44
4-canım opelim
5-ndipi
6-marikan
7-Bulent SARI
8-vural5038
9-tasmaniandevil
10-Rotweiler
11-suskun368
12-M.YILDIZ
13-ünal
14-oktay38
15-onuronur
16-gentleman_
17-buraqh
18-guner50
19-Walee
20-mgulcek
21-lvnts
22-SERCAN 2.0 T
23-fatih_1987
24-AlicanNalbat
25-sinan_55
26-cubu51

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...