2.el piyasada fiyatlar neden yüksek arkadaşlar

ondercdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı şekilde Kia Venga;iş arkadaşım yılbaşında 34.500 e aldı,şuanda 38.800 yada 2011 vw jetta yada passat a bakın 2. elde sıfırından daha çok para istiyorlar,neymiş efendim piyasada araç yokmuş,aylar öncesinden bu adamlar parasını yatırmışlar,işine gelirse muhabbeti....

bu dönemlerde her yıl artar biraz sonra düşmeye başlar en mantıklısı bu dönemde satıp fiyatlar düştüğünde tekrar almak aynı paraya model yüksetmiş olursunuz

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de su var arac satıs sıtelerınde fıyatı biraz şişirerek yazıyorlar ,iş ciddiye binerse bircok arac ıcın gecerli 2000-3000 TL lere varan pazarlıklar söz konusu oluyor, her yazılan fıyata da inanmamak lazım araç başındaki son ve sıkı pazarlık işi baya değiştiriyor ...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sifir arac fiyatlari yine artmis...easytronic 1.3cdti 43500tl olmus gecen ay 42360 civari idi...

otaksan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.spoylerkarlik.com
Her Aracın bir fiyatı vardır 3 aşşa 5 yukarı fiyatlar aynıdır.Pek yüksek de değil aslında

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaz geliyor fiyatlar 2 lira civarında arabasına göre artar kışın daha çok seçenek ve uygun fiyat vardı..en güzeli kışın alıp yazın satmak

genel anlamda 2. el fiyatları neden yüksek derseniz

- sıfır otomobillerde 2-6 ay arası sıra var
- otomobile olan talep son 2 yıldır arttı satış rakamları bazı markalarda % 100 e varan oranda arttı buda 2. el otonun fiyatını yükseltti
- 2. el alım satım çok ucuzladı

terkene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne kadar yüksek ve diri ikinci el, o kadar fazla ve rahat yeni araç satışı.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikinciel ve sıfır araç piyasası kardeşdir zaten birileri araçlarını satıcakki birileride sıfır araç alabilsin..

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.el fiyatlarını belirlemek çok kolay aslında.Benim kendi aracımda fiyat belirleme sistemim şöyle: Aracımı satacakmış gibi 2-3 tane galeri gezerim,verdikleri fiyatın ( hepside birbirleriyle aynı fiyat veriyorlar zaten ) üstüne en az 2.000tl koyup fiyatı belirlerim.Mesela daha 2 saat önce Hyundai ELMAS'a uğradım.Nakit 14.000tl,takas olursa 15.000'e sayarız dediler.Aracım 2006 model 206HDI.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana galerici 27 bin verdi al paranı koy git arabanı dedi :) bende o zaman 30 istiyim isteyenin bir yüzü kara :D