2.el dizel arac

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006-2007 grande puntolar da olabilir...ne de olsa opelle aynı motoru kullanıyorlar...cdti & multijet

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla skyeye sagolasın ben cmax hıc dusunmemıstım ama sasırdım az yaktıgını ve yolda ıı gıttıgını bılıyorum 307 den iidir ama neyse ben bı bakayım baska ılanlara ancak ıste sıkıntı ıstanbul arabası hep dur kalk dur kalk genelde cogunun debrıyaj ve baskı balata hep degısmıs

Rica ederim, yardımcı olabildiğime sevindim.Debriyaj ve baskı balata değiştiyse sorun yok, esas değişmediyse problem. :) Bence Ford'un yaptığı araçlar taş gibi dayanıklı ve TDCI da son derece başarılı bir motor.C-max de oldukça kullanışlı bir araç.Yalnız ne marka alırsan al, turbosunu iyicene kontrolden geçirmeden alma.

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senın fıkrıne saygı duyuyorum ama işte alışkanlı mı desem bılmıyorum ama alman arabalrı hep guvenlı gelıyor bana asıl işte para olcak alıcan 1.9 tdi passat ama ne yazık ki ona yetcek para yok

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel alırsan noolursa olsun 70bin km üstüne pek bakmayın/tercih etmeyin.sonra size kullanıma göre turbo arızası ve deişimi olarak geri dönebilir.dikkatli olmak lzm.kötü mazot fln onlar da war bi de...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim, yardımcı olabildiğime sevindim.Debriyaj ve baskı balata değiştiyse sorun yok, esas değişmediyse problem. :) Bence Ford'un yaptığı araçlar taş gibi dayanıklı ve TDCI da son derece başarılı bir motor.C-max de oldukça kullanışlı bir araç.Yalnız ne marka alırsan al, turbosunu iyicene kontrolden geçirmeden alma.

Ben hiç başarılı bulmuyorum. corsa 1.3 cdti dan hem 100cc daha fazla hacim hemde daha düşük güç.

zumreakbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ne alırsan al, arkadaşımın da dediği gibi 70.000km üzerin de alma, birde alman dan şaşma!!!