2 Adet Kicker Cvx 15

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
Baslar gayet güzel fakat hoparlör sesi yetersiz
Mid ve Tiz takımı almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Şu andaki keyifinizi rahat 5 e katlarsınız. Güle güle kullanın.

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Teyp alpine marka ama Hangi serisi oldugunu bilmiyorum Usb aux Cd caLar ıstee
ßasslar 38'lik Cvx 2 takim mid var simdilik infinty Anfi olarak Midlerde Sierra Inno 1004 var ßass'lar icin ise
M ACOUSTIC M2000.1D MONO var.

Fiyat icinse montaj ve kabin dahil 2.450 tl tuttu kardes.Ben bassLarı bıraz daha ucuza aldım kabinsiz 390 tl'ye ordan biraz kârım oldu :)

Suan ıcın eksiklerim var meseLa tek akü var kapasitör istiyorumm amaa malum yeni yaptırdıgımız ıcın bıraz para konusunda sıkıstık artık ılerleyen zamanlarda eksıklerı gidermeye calıscam.Mid'ler icin isee hocam zaten ben sesi cok acmıyorum hanı arkadas merak ettı dıyee ole actım cıgerlerı oynarmı oynamazmı kendı karar versin diye =))

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baya sağlam olmuş ama güle güle iyi günlerde kullanmanız temennisiyle :)
parasıda güzel tabikide :D

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen h0cammm amaa ben buna akümü alsam yksa kapasitormu bılmıyorum kararsızım ya yardımcı olursanız sevınırım :(

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de tesisat var kapasitör yok zaten ufak bişi ama arabadaki akü tır aküsü :D hiç sıkıntım benm :D :D
benc motora zarar vermiycek şekilde aküyü büyültmenizde fayda var belki bi ihtimal kapasitör e ihtiyaç kalabilir

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.ci akuyu nereye koycam ki yer yok bagaj zaten ıptal oldu emre =) normalde 60 lık orjınal akusu vardı onu cıkardık yerıne 72 Amper koyduk ama yınede tırt =))

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendeki akü zaten bagajda :D malüm 73 model mercedes'in bagajı baya bi büyük olunca :D
o zaman kapatisör alıcan hocam :) yaeda akü için bi yer açıcan bagajda :D

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kabini yaptırırken hıcte aklıma gelmedi akü için yer yapsın orda bi hata yaptım artık mecbur kapasitor koycaz ve kac farat olcak artı fıyatı nedır acabaa ?

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o konularda malesef fikrim yok :)
bi tesisatçıya sormakta fayda var kaç farat olduğunu öğrenin netten uygun fiyatta bulursunuz zaten direk almayın derim :)
genelde öpmeye kalkıolarda :D

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen zaten ilk tesisat baglattıgımda baya bi optuler cok sevmisler beni cok cok opuler :D:D:D