2.5 v6 hakkında

onur_ant

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar. araçta 3 tane sorunum var yardımlarınızı bekliyorum.

araçta lpg yok.tekleme sorunu var.hangi viteste olursa olsun 1500 ve 2000 devirlerde tekliyor.nadirende yolda giderken bi anda gaz kesiliyor pedala basıyorum tık yok, sonra bi anda kendine geliyor roket gibi gidiyor.bunu nadiren yapıyor.

fan açmıyordu.sigorta atmış.fanın 30 luk sigortasını değiştirdim, 1haftaya yine atar sigorta.

farları açınca yol bilgisayarı ekranı sonuyor.anlık tüketim menzil o gösterge farları açınca sönuyor.farları açmassam sapsarı görünüyor.

yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Tekleme ile ilgili bilgim yok,fakat ışık kısılması için eğer seviye ayarı varsa açmayı deneyin,çünkü kısık olursa farlar açılınca kısılıyor,kapalıyken parlak oluyor

mobil gönderi hatalar için affola...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bütün Opel'lerde farları açınca yol/bilgi ekranının ışığı bir miktar azalır. Tekleme ile ilgili soruna buradan açıklama yapmak zor (ateşleme veya yakıt sistemi olabilir). Fanın sigortası sık sık atıyorsa iyi bir elektrikçinin kontrol etmesi şart.

onur_ant

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektrikçiye gittim ve sorun klimanın fanındaymış.atan sigorta klimanınmış.

birde şunu söyliyim, radyatöre ilaç sıktılar sonra tazikli suyla temizledir bütün kir çamur çıktı.benim hararet (antalya dayım) 100ün üzerinden düşmezdi.temizlendikten sonra 90 larda kalıyor.