1999 GT yorum

ulubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugün bi gt aldım yarında teslim alacagım arac 1999 model 173000 km değişen olmayıp 3 parca boya var motoru %80 bu aracı alırken özellikle dikkat etmem gereken bi şey var mı? birde bu modellerde doch motor oluyor mu?

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugün bi gt aldım yarında teslim alacagım arac 1999 model 173000 km değişen olmayıp 3 parca boya var motoru %80 bu aracı alırken özellikle dikkat etmem gereken bi şey var mı? birde bu modellerde doch motor oluyor mu?
Kardeş şimdiden hayırlı olsun.Bende de 99GT var.Bu modellerde Doch motor yok.Eski kasa 93-94 model GT lerde var o motor.Her arabada olduğu gibi temizliğine dikkat et al bence :)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doch motor 16 subaplı. 150hp. özellikle klima'ya baktırın.
Kardeş şimdiden hayırlı olsun.Bende de 99GT var.Bu modellerde Doch motor yok.Eski kasa 93-94 model GT lerde var o motor.Her arabada olduğu gibi temizliğine dikkat et al bence :)

sizin aracınız "üstten çift egzantrikli" değil mi? ;)
doch= double overhead camshaft

Son düzenleme:

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel arabadir tavsiye ederim

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doch motor 16 subaplı. 150hp. özellikle klima'ya baktırın.

sizin aracınız "üstten çift egzantrikli" değil mi? ;)
doch= double overhead camshaft

KArdeş teknik anlamda bilgim yok iddia edemem.Sadece eski GT lerde ya da GSİ astralarda motorun üzerinde doch yazısını gördüğüm için bizimkinde yok dedim...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KArdeş teknik anlamda bilgim yok iddia edemem.Sadece eski GT lerde ya da GSİ astralarda motorun üzerinde doch yazısını gördüğüm için bizimkinde yok dedim...

hımm. benim söylediklerimde yanlış anlaşılmasın sakın. kırıcı olmak istemedim ;)

bahsettiğiniz aracların motor kodu c20x, bizim araçlarımızın motor kodu x20x ile başlar. her iyi motorda üstten çift egzantriklidir.

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımm. benim söylediklerimde yanlış anlaşılmasın sakın. kırıcı olmak istemedim ;)

bahsettiğiniz aracların motor kodu c20x, bizim araçlarımızın motor kodu x20x ile başlar. her iyi motorda üstten çift egzantriklidir.
Yok Bahadır Kardeş kesinlikle öyle düşünme :D Benim bu konuda bilgim yok belirttiğim gibi sadece üzerinde Doch yazısını görmedim dedim :)