1998 astra 1.4 classic tanıyan varmı???

karacam001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1998 model beyaz arac 11750 pazarlıklı fiyat.almak istiyorum daha önce vectra c kullandım bu arac nasıl 1.4 motor? enjeksiyon? yakıt?klima?

tüm oel kullanıcılarına keyifli sürüşler..

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2000 motordan inip 1.4 e bindim. vectra 2000 motor olmasına rağmen 1.4 astram şehiriçinde daha seri diyebilirim. bunda kasanın biraz hafif olmasının payıda vardır tabiki. 1.4 motorun tek sevmediğim tarafı uzun yoldaki performansı. araç gaza yüklenince 150-160 çıkıyor (ben daha fazlasına çıkmadım :)) performans derken o konuda sıkıntı yok performans derken demek istediğim benim her zaman kullandığım 110 km civarında kullandığım aracın kaç bin devirde ulaştığı.
vectra B 2000 motorla 110 km ye 2000 yada 2100 devirde ulaşırken
asrta g 1400 motorda 110 km ye 3000-3200 devirde ulaşıyorum.
bunu durum bana can sıkıcı geliyor. bendeki araba twinport motor. düz astraya göre ses biraz daha fazla ve motor ses yalıtımı yok. 3000 devire gelice çıkan ses araç zorlanıyomuş gibi çıkıyor. bu hem yakıt sarfiyatını arttırıyor hemde araç içindekiler kadrana bakmakdan yoruluyorlar. :) araç bağırınca hızlı mı gidiyo bu diye devamlı kadrana bakıyorlar :)
vectram da ancak 140-150 civarlarında kadrana bakarlardı. bilmem anlatabildim mi :)

bu arada bende vectra c düşünüyorum. 1.6 o araca yetiyormu. benim astrada yaşadığım durumu yaşatırmı acaba?

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım araç astra f o fiyatalara alınabilecek en iyi araçlardandır...sorunsuzdur ve süspansiyonu iyidir..1.4 ü şehiriçinde tatmin eder..şehirlerarasıda beklentinize bağlı tabi memnun etmesi..genel olarak iyi araçtır

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin en boş arabalarından biri bir o kadar da sorunsuz enjeksiyon yok bildiğim kadarıyla

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin en boş arabalarından biri bir o kadar da sorunsuz enjeksiyon yok bildiğim kadarıyla
en boş arabası sözüne katlıyorum. 2006 model twinport classic modeli var bende. arka camlar manuel,aynalar manuel,ses izalasyonu yok,aynalar ısıtmalı değil,ön sis farı yok (arkada var ama masrafdan kaçımamışlar stopun içine 1 tl lik sis ampülünü koymuşlar), arka tekerler disk değil kampana, utanmasalar abs de koymıyacaklarmış ama 2006 diye koymamazlık yapamadılar sanırım :)