1971 Kadett B Onuruna Corsa Color Race Serisi

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Alır almak yay takmak lazım buna.. :D

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sadece bi seri aynı siyah&beyaz gibi bodykit opsiyonel olacak o bakımdan çok güç ve gösteriş isteyen gidip GSİ yada OPC alıcak...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu video Opel tarafından hazırlanmış bir video değil FUN'ların hazırlamış olduğu bir video o bakımdan biraz fazla yapmacık hoş karşılamak lazım diye düşünüyorum.

o zaman geri aldım :D :D

Sercanawar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlarda çapsızlık olur...milleti buna bu parayı verene kadar dedirten etiketlerle gelecektir:) arkadaki klasiğin gölgesinde kaldığını da söylemeliyim...

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu ben anlamıyorum...

1.2 - 90hp olurken 1.4 - 100hp oluyor yahu insan bekliyor 120 hadi bilemedin 110hp ama yok opel onu bidahaki seride çıkartır..

Bir de insan bukadar içiyle dışıyla uğraşmışsın kardeşim bari opc line paketi koysaydın çu araca!

Ben beğendim ama bu eksikler canımı sıktı! Onun dışında Corsa yı satmak için bir başka pazarlama stratejisi olduğunu düşünüyorum..!

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence iğrenç olmuş ve kadının görüntü sahneleri hızlandırılmış ayrıca oyunculuk denen bişey yok ıyyyykkk

rpsykho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadett B ve C hayranıyım. Keşke yeniden imal edilebilseler.

72opelkadetyan.jpg

kesinlikle katılıyorum

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
corsa efsane kadett rallye nin çamurluğundaki çamur bile olamaz ama yinede opelin eski ruhunu hatırlaması iyi birşey bakarsın devamı gelirde vw tarih olur

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Kadett B ve C hayranıyım. Keşke yeniden imal edilebilseler.

72opelkadetyan.jpg

Bende bunun C2 olan 1200 motor tek kapı spor berlinetta sından bir tane vardı maddi durumum iyi değil diye almıştım iki üç ay idare etse yeter diyordum 100.000 KM yaptım aldığımda kaç bindeydi bilmiyorum sattığımda bir gram yağ eksiltmiyor tek marşta alıyordu, gaza basınca kudurmuş boğalar gibi devirleniyordu 1200 motor dayanamaz diyorsun eski diyorsun zayıf diyorsun ama zamanla trajikomik bir şekilde yanıldığını görüyorsun akıl almaz otomobiller bunlar eğer bakarım dersen adamı kesin mezara götürür .

Şimdi desen ki sıfır insignia dan daha fazla dayanır dirençlidir gülerler bende öyle diyenlere içimden gülerim o ayrı tabii ;)