18 MigLia T12 >>>>Vectra 2.5 v6

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gt jantından çok daha güzel olmuş bence... sizin eklerin rengi arabanın renginden biraz farklı mı yoksa bana mı öle geldi??? birde arabada yay var mı merak ettim... jantlarınız hayırlı olsun...

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sıfır fiyatı,lastikler %100 sıfır da,jantlar olmayabilir,hiç çizik yoq fakat iskitlerdeki jantcıları bilirsiniz sıfır die yutturur.Herkes çok ucuza almıssın dio,bi oyun vardır diolarda adamlar proshopa felan sponsormus sağlam firma yani yapmazlar die tahmin ediorum....Bu arada arabada yay yoq,kendi yayları,ekler farklı ren olduuunu ben farketmedim.Aldıımda aracımla aynı olan 147 boya koduna boyattım belki fotoğraftandır......Yorumlar için teşekkürler.

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selo hayırlı olsun. Jant ararken bu jantları bende görmüştüm. Siteyede koymuştum fotosunu. Eski model olduğu için bu fiyattır. Ama çok güzel bi jant. Yanlış hatırlamıyorsam o zaman sadece janta 900 lira demişlerdi (kazımkarabekir'de)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler uğur abi,bende kazımkarabekirden aldım abi.......

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selo jantlar cok guzel olmus gercekten cok yakismis gule gule kazasiz belasiz kullan...

AsABi KaRTaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı Olsun Jantlar Çok Güzel,Gerçekten Çok İyi Bi Seçim Yapmışsınız. Çok Fena Duruyor :D

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler abilerim,daha iyileri sizlerin olur inşallah.....3 aydır jant arıyorum sonunda bunda karar kıldım.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 kol jantların aksine bu jantları daha çok seviyorum şimdide araç üstünde görünce şıklığı farkedilebiliyor güle güle kullan.