17 Ağustos Adaland KUŞADASI buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel güncel güncel :D

Benim çadır güncelmi abiiii :D

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel canım kardeşim..:D

az önce dayıyla konuştum alabilirsin dedi..Şİmdi enişteden de kesin alırız... oooo senin iş tamam sayılır...

eee yemek işini nasıl yapalım..Çadırın orda ateş yakıp kızılderililer gibi kuzu mu çevirelim yoksa balık mı?:):):)Veya ordaki restaurantın birine gidip "amca benim hiç pişmiş balığım olmadı ki amca "mı desek..:D:D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla mangal olayınada girebiliriz.Kanat forever :D Alırız 85 kilo kanat :D Besiliğiz ya besleriz kendimizi malum ertesi gün zıpkınlanıcaz :D

Şaka biyana çadır için çok teşekkür ederim abi.Bizi tanıdıkta var demir direkleri eksikmiş şimdi onları nereden bulucam diye kara kara düşünüyorum çok iyi oldu senin çadır ayarlaman çok sağol ;)

Yemek işinide ogün orada hallederiz.Mangalı olan varmı?Benimki yazlıkta malesef en kötü mangalda bulursak süper birgün olur kanısındayım.Birkere pişir at mangallar o kadar kişi kullanışlı olmaz kanısındayım ben....

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu arada nerede kuracass çadırları?? kadınlar denizinde yasak, long beach te mi?

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ÇADIR PARTY olayında pansiyonda kalmayı isteyen arkadaşlar için :)

hotel villa fortin pansiyon : 17.50 YTL ( perşembe günü rezv. alıyor, acente öncelikli çalıştığı için )
mürsel pansiyon : 30.00 YTL - 1x2 kişilik ve 2x3 kişilik oda, yer mevcut.
cennet pansiyon : 12.50 € - 1x2 kişilik ve 1x3 kişilik oda mevcut
selay pansiyon : 30.00 YTL - toplamda 10 - 12 kişiye kadar yer var, 2 ve 3 kişilik odalar

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende cadır ayarladım...mangalda var ok.ama bi sorun var..malum cumartesi günü calışıyorum ve işlerimizin en yoğun olduğu gün..opelleri geri ceviremeyiz dimi...benim adaya gelmem saat 21.00 ila 21.30 arası gibi anca olur.o saatten sonra cadır kuracak biri varmı acaba..ben zaten anlamıyorum...mangalıda o saate kadar beklemezsiniz snaırım aclıktan ölür millet....ona göre baştan konuşalım..cağrı bana tel. versene senle irtibata gecerim gelirken

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çadır kurulacak yere araba giriosa sorun yok gelirsem arabada da kalırım ben ama zaten akşam çok yatacağımızı sanmıyorum(gelebilrsem) :D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akşam ne yatması ya saçmalamayın ya :D En kötü hatunlar yatar bizde uyucaksak 6 civarı yatarız :D

Pansiyon olayına girmek zorunda değiliz bakın herkes çadırınıda ayarlamış mangalda var oooh kebap!!!

Bu arada özelden atıyoru numaramı ;)

Sen gelmeden önce saat 8bucuk gibi harlarız mangalı sende yetişirsin gelir gelmez atarsın ;) Beklemicek seni aç bırakıcak değiliz dimi :) Çadırıda bir şekilde kurarız biz zaten tecrübe kazanıcaz sen gelene kadar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...