16 Haziran 2009 Salı

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üfff be ilk defa bu kadar eğlendim.birde yani birazda övüneyim bir antrikot getirdim ki züperdi.CENGİZ abim sayesinde balon dan kendimize küçük hediyeler yapıp kendimizi şımartmamızı sağladığı için ayrıyetten teşekkür ederim.elerinden öperim

Gülmekten Karnımıza ağrılar girdi.Antrikot 10 üzerinden 27 puandı,böyle bir lezzet yok kardeşim,sipesyalcinin ellerinden öperim :) Birde patlamayan balon olsa :rolleyes::D

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
abiler afiyet şeker olsun eğlenmenize mangal ateşinin sönmemesine çok sevindim.

samsundan uzun yoldan geldiğim için aranızda olamadım bir sonraki buluşmada fotolarımla aranızdayım:)

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
dün arkadaşlar haber verdi ama alışverişteydim bi dahakine yetişirim artık :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üfff be ilk defa bu kadar eğlendim.birde yani birazda övüneyim bir antrikot getirdim ki züperdi.CENGİZ abim sayesinde balon dan kendimize küçük hediyeler yapıp kendimizi şımartmamızı sağladığı için ayrıyetten teşekkür ederim.elerinden öperim
:eek: ne demek rica ederim ama balon OKİ ye ait bir düzenekti yanlış hatırladın sanırsam :D hem siz niye bu kadar eğlendiniz ki anlamadım :rolleyes:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gülmekten Karnımıza ağrılar girdi.Antrikot 10 üzerinden 27 puandı,böyle bir lezzet yok kardeşim,sipesyalcinin ellerinden öperim :) Birde patlamayan balon olsa :rolleyes::D
ustaa sen az değilsin :D

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abem neden kızarsın be sen benim bu saat ten sonra pirimsin ustamsın gerisi yalan