15000TL'ye kadar 2004 üstü dizel?

2004 üstü 4 kapı dizel tavsiyeniz?

• Kullanılan toplam oy
    70

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiyeleriniz için teşekkürler. evet ibiza bunlara göre en güzeli. ama fakettiyseniz bu seçeneklerin hepsi 100000 km üzeri ve istanbulda.

dizel araba alacağım için yuksek km beni korkutuyo. ayrıca ben ankaradayım ve elim kolum burada uzanıyo. istanbulda veya başka bi şehirde usta fln tanımadıgım ve çevrem pek olmadıgı için ikinci el arabada hep ankara olarak araştırdım. yani bi nevi içim rahat olmalı alırken.

yuksek km alacaksam ztn kuzenim bi filo kiralama şirketinde çalışıyo ona söylemeyi düşünüyorum. hiç olmazsa arabaların dosyalarına bakabiliyo. bakımları, hasarları hepsini öğrenebiliyo. son çare ordan bakıcam.

bi de anlamadıgım bişi var. istanbulda sanki araclar biraz daha mı ucuz? neden?

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiyeleriniz için teşekkürler. evet ibiza bunlara göre en güzeli. ama fakettiyseniz bu seçeneklerin hepsi 100000 km üzeri ve istanbulda.

dizel araba alacağım için yuksek km beni korkutuyo. ayrıca ben ankaradayım ve elim kolum burada uzanıyo. istanbulda veya başka bi şehirde usta fln tanımadıgım ve çevrem pek olmadıgı için ikinci el arabada hep ankara olarak araştırdım. yani bi nevi içim rahat olmalı alırken.

yuksek km alacaksam ztn kuzenim bi filo kiralama şirketinde çalışıyo ona söylemeyi düşünüyorum. hiç olmazsa arabaların dosyalarına bakabiliyo. bakımları, hasarları hepsini öğrenebiliyo. son çare ordan bakıcam.

ben 2 dk içinde bu ilanları buldum 100 bin altında olanlarda vardır muhakkak iyice araştırmak lazım..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Korhan dediğinde haklısın yüksek kilometreli dizeller sorun cıkarabilir hele turbo dizelse bu risk daha fazla ama bahse konu parayla da istediğin gibi bir makina zor bulursun gibi gözüküyor inşallah bulursun su kriz ortamında ben de şayet pazara falan gidersem senin için bir araştırayım bakalım ne var ne yok

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkürler

biraz zor bişi istiyorum galiba. ama bakınıyorum işte denk gelirse alıcam. sonucta sırf daha yeni daha konforlu fln diye içime sinmeyen bi araba almak istemiyorum. bakalım naapcaz...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 biraz üzerine çıkıp accent in 2009 sıfırınıda alabilirsin.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu seçenekler takıldı gözüme. yorumunuzu alabilir miyim?

http://www.sahibinden.com/2005_fies...ni_lastik-70WQQaXQQ13851710WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/43_000_km_de_temiz_palio_1_3_multijet-52WQQaXQQ13525034WQQpXQQdisplayitem

bi de bu var
http://www.sahibinden.com/sahibinden_opel_corsa_1_3_cdti_enjoy-13WQQaXQQ13890291WQQpXQQdisplayitem
araba komple boyalı demiş. ama neden boyalı acaba? muhtemelen taklalı ağır kazalı fln çıkabilir bi çapan vardır ama arayıp sorcam

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence pazara ve galeriye bakmak daha da kolaylaştıracaktır işini.ama getz öneririm.biz kullanıyoruz.adamlar her bozulan parçayı garanti kapsamında değiştiriyorlar.1.4 benzinlisi süper valla biz çok memnunuz.