15000TL araba tavsiye

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum sana bişey diyeyim ford arabası vur tekmeyi çalışsın,heves ettim diğer ilanlara baktımda araba yok,bu araba bebek denilecek kadar güzel geldi bana resimden,15 bin gaymeye de elektrikli softtop u olan bi araba_???her sene tente yaptırsan n olur kaç para tutar ??? ki en kötü şartlarda 4 sene gider üstündeki...
benim bile alasım geldi,

yedek parça problemin yok+ucuz
süratli,
problemsiz
ekonomik

dahasına da ekmek var yiyenmi derler :D
kaçırma alacaksan daha gelmez...

Vallahi ilk defa seni bu kadar bi arabaya yanaşmış şekilde gördümya, daha da gam yemem :rakir:

Valla sorun ne çıkarabilir diye düşünüyorum? Henüz bişey bulamadım. Neticede 15bin liraya Cabrio arabaya biniyosun. Ondaki havayı düşünsene?
Dediğin gibi yedek parça ucuz, bastım mı gidiyor 1.8 zetec motor olması lazım (yanlışsa düzeltin) yakıtı biraz yakar e o kadarda olsun artık...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahmet az yakıt olduğunu biliyorum ...arkadaşta 1.8 sedan vardı te seneler evvel...renç koçibey rallisinden çıkma bide sen düşün...

alınır...
şu an araba olmasaydı kapıda sırf yaz için alırdım...ister taklası olsun,ister üstüne gemi devrilsin,ister 12 parçası değişsin...
jantlara bak yav negüzel :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahmet az yakıt olduğunu biliyorum ...arkadaşta 1.8 sedan vardı te seneler evvel...renç koçibey rallisinden çıkma bide sen düşün...

alınır...
şu an araba olmasaydı kapıda sırf yaz için alırdım...ister taklası olsun,ister üstüne gemi devrilsin,ister 12 parçası değişsin...
jantlara bak yav negüzel :)

Bi de şu var; http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...iolet-full-plusfull-emsalsiz-159204074/detay/

Buna ne diyosun... Bi arkadaşa sordum bunları, bayadır ilanda ikiside satılmıyor falan dedi... Ama benim gibi senin gibi kafası azcık kırık olan adam gider basar 15'i alır bunu ya... İster perti olsun, ister gemi devrilsin dedigin gibi... Şurda 2-3 ay tozunu alsın şuraların o bile yeter :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ticari ilanlarında yazar ya tam ekmeklik veya ekmek arabası diye :D

ahahha :D:D:D:D aynısı buda :D

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bu civarlara araba bakıyorum. Aklımdan 2005 model 1.2 16v albea geçiyor. Sadece şehir içi kullanıyorum. Uzun yola çıkmadığım için yeterlidir diye düşünüyorum.. Arkadaşlar yanlış mı düşünüyorum acaba ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
206 1.6 xt aldim arkadasim ben bugun araba bir kaciyor bir kaciyor :) tavsiye ederim ;)

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız binmeyi nasip eder inşallah.