15000 bakımı

Reco_31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün ilk bakım için servise gittim hiçbirşeye bakmadan 600 den fiyat çektiler daha sonra epey bi uğraş sonucu en son 440 tl ye anlaştım fakat araçta yapılan şeyler faturada yazan sadece polen filtresi yağ filtresi hava filtresi değişmiş ve motor yağları bir de balata spreyi yapılmış. İlk bakımda yapılması gereken başka şeyler var mı acaba ya da bunlar yeterli olup ta bu fiyat normal mi sizce arkadaşlar?

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 15000 bakımı

Tüm filtreler, yağ, balataların bakımı ve bilgisayara sokuyolar. Bu kadar

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Fiyat güzel. İşlemler bu kadar.

deniz2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yani araçlar garantili olduğu için mecbur kalıyoruz servise gitmeye, hiç araştırmadım ancak aynı ürünleri dışarda orijinal olarak alırsanız sanırım fiyat yarı yarıya düşüyor deniliyor.
Opel servis konusunda maalesef biraz pahalı :(

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deniz2003 link' Alıntı:
Yani araçlar garantili olduğu için mecbur kalıyoruz servise gitmeye, hiç araştırmadım ancak aynı ürünleri dışarda orijinal olarak alırsanız sanırım fiyat yarı yarıya düşüyor deniliyor.
Opel servis konusunda maalesef biraz pahalı :(

+1

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Reco_31 link' Alıntı:
Bugün ilk bakım için servise gittim hiçbirşeye bakmadan 600 den fiyat çektiler daha sonra epey bi uğraş sonucu en son 440 tl ye anlaştım fakat araçta yapılan şeyler faturada yazan sadece polen filtresi yağ filtresi hava filtresi değişmiş ve motor yağları bir de balata spreyi yapılmış. İlk bakımda yapılması gereken başka şeyler var mı acaba ya da bunlar yeterli olup ta bu fiyat normal mi sizce arkadaşlar?
Yeterli.