15 Nisan 2012 Pazar - İstanbul Buluşması

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 15 Nisan 2012 Pazar - İstanbul Buluşması

srd link' Alıntı:
Arkadaslar emegi gecen herkese cok tesekkurler. Gercekten gerek gittigimiz yer gerek sicak ortam gerek kahvalti gerek astralar kisacasi her sey cok guzeldi. Tum arkadaslarla tanistigim ve beraber vakit gecirdigim icin cok mutlu oldugumu soylemek istiyorum. Bu arada galiba astra 1.6 t alacagim  Allah izin verirse 8)
Vazmı geçtin GTC den?

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Vazmı geçtin GTC den?

Ya ablamla gittik arka gecia konusuda sikinti yasanicak elbet bi de tekkapi basimin etini yicekler ben de dedim gtc almazsam 1.6 t alirim ya da insignia sonra baktik aradaki farka benzin alirim yakiti da kafama takmam istedgm gibi de modifiye yaparim die buna karar kildim artik netlige kavussun bi zahmet bgn yarin siparisi vericem. Bu arada sn. ToGinin araci ve sn.eketenin de bu karari almam da etkisi var ::)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:
Ya ablamla gittik arka gecia konusuda sikinti yasanicak elbet bi de tekkapi basimin etini yicekler ben de dedim gtc almazsam 1.6 t alirim ya da insignia sonra baktik aradaki farka benzin alirim yakiti da kafama takmam istedgm gibi de modifiye yaparim die buna karar kildim artik netlige kavussun bi zahmet bgn yarin siparisi vericem. Bu arada sn. ToGinin araci ve sn.eketenin de bu karari almam da etkisi var ::)
serdar tolgaya uyarsa arabayı baştan yaratıcan demekki
bu arada 1.6 t  icin sıra falan varmı yani ozel sıparışmı oluyo yoksa ellerınde arac varmıymış

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
serdar tolgaya uyarsa arabayı baştan yaratıcan demekki
bu arada 1.6 t  icin sıra falan varmı yani ozel sıparışmı oluyo yoksa ellerınde arac varmıymış

abi daha konusmadım bgn yarın konustuktan sonra sizlerle paylasıcam. 1.6 t + flexride+ s.roof+ cyclone+ 18 jant almayı düşünüyorum belki alırken body kit taktırırım ya da olmazsa aldıktan sonra taktırıcam ama heralde en iyisi alırken taktırmak.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben biraz daha kafa karıştırayım :)

Cylone yerine almışken cd600 olsun :)

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TOGI link' Alıntı:
Ben biraz daha kafa karıştırayım :)

Cylone yerine almışken cd600 olsun :)

o zmn ben de söyle sorayım neden cylone degil neden cd600 ?  evill2

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

srd link' Alıntı:
abi daha konusmadım bgn yarın konustuktan sonra sizlerle paylasıcam. 1.6 t + flexride+ s.roof+ cyclone+ 18 jant almayı düşünüyorum belki alırken body kit taktırırım ya da olmazsa aldıktan sonra taktırıcam ama heralde en iyisi alırken taktırmak.

Para Var Huzur Var :D :D

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BurakyNk link' Alıntı:

yok be kardesim estagfurullah. sadece araba 1 kere alınıyo bence alınmışken imkanlar dahilinde alabilmek. hepimizin isteği de bu sonucta. dur bakalım bi veriyim siparişi de paylasıcam arac bilgilerini  ;)