15.000 Bakımı ile ilgili bir kaç soru?

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba beyler. Araçımın 15 bin bakımı geldi ama ben bunu 1 ay 10 gün kadar aksattim maddi nedenlerden dolayı ve şuanda 16.207 km oldu servisi aradığımda 530 TL gibi bir rakam verdiler ve garantiyi geçiktirmeyin dediler. Araçımda bugun rastladığım tek sorun ise soğukken vites 1 ve 2 ye geçerken tekleme oluyor bunu servise söylim mi ? yoksa sizin araçlarınızda da bu sorun varmı? Nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim. Yorum yapan herkese teşekkürler.

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 15.000 Bakımı ile ilgili bir kaç soru?

öncelikle merhaba astramdan önceki aracım corsa idi aynı sıkıntıyı yaşamıştım sizinle (maddi sebeplerden dolayı 15000 bakımına 17200 de gidebilmiştim) Bende frene bastığımda iğrenç bi kazınma sesi geliyordu servise söyledim ve diskleri garantiden değiştirmişlerdi size gelecek olursak bence kafanıza takılan ne varsa en ince ayrıntısına kadar söyleyin servise 530 lira para verceksiniz sonuçta ve araç hala garantili iken ne yaptırırsanız kardır bence  dancee

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garantisi var sonucta soyleyin tabikii.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim diyim bari olanlarıda ya tek çekindiğim birşey baskı balatada sorun felan olursa bu nedenle araçı komple sökerler iyice bana sorun cıkartırlarsa arabadan soğurum diye korkmuyor değilim açıkcası :D