140km den sonra tıkanıyor ve genel olarak hantal

Erdemk57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 modelde partükel filitresi varmı? ilginç debimetreye baktırdınız mı? onun özelliği aracın performansı olmayışı gaza tam etki vermemesi hatta son hıza geç erişmesi veya erişmemesi sebeplerindendir

başka birinde de benzer sorunlar vardı partikül filtresi ve debimetreye baktırın demişlerdi onlara baktırıcam yarın partikul fıltresı varmı yok mu onu bılmıyorum acıkcası

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yok biliyorum yani Almanyada olsa amenna ama türkiyede 2009 da bile yok sonrakilerde tamam. Siz debimetre ye baktırın hatta soketini çekin bir öyle sürün

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son....Çıkma bir pompa ile deneme yaptırın...

Corsahmb62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ; bi mantıklı düşünün.Aracın 5. Viteste 3 bin deviri geçmemesi normal değil.Bence arıza bu.Devirlenmeme.Arıza ısığı yakıyomu arıza cihazına bağlattınız mı ?

Erdemk57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ; bi mantıklı düşünün.Aracın 5. Viteste 3 bin deviri geçmemesi normal değil.Bence arıza bu.Devirlenmeme.Arıza ısığı yakıyomu arıza cihazına bağlattınız mı ?

arıza ışıgı uzun yolda 1 kere yandı söndü hemen normalde şehir içinde sıkıştırmalarda felan yanmıyo arıza ışıgı bılgısayara baglattık bi arızası cıkmıyo suan

Corsahmb62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana tek tavsiyem;servis ortamında bi ustayla yola çıkıp arabayı test etmesini iste.Yetkili servise git.Ve problemini hantallık olarak değil.devirlenmeme olarak göstermelisin.

Erdemk57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustalar bugun debimetrenin fişini çekipte kullandık biraz daha iyi düşük devirlerde sonra sensöru cıkartıp temızledık fişinide taktık cok az bi oynama oldu denebılır bir tek egzos sistemi kaldı bakmadıgımız

Erdemk57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana tek tavsiyem;servis ortamında bi ustayla yola çıkıp arabayı test etmesini iste.Yetkili servise git.Ve problemini hantallık olarak değil.devirlenmeme olarak göstermelisin.

Servisten çıkma cok iyi ustalara verdik araba 2-3 gun onlarda kaldı denediler felan ama yok adam gibi bişey söyleyemedıler bulamadım da dıyemıyolar söylede olabılır böylede olabılır dıyolar sureklı

Corsahmb62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbuldaysan bi ustaya yönlendirebilirim.İşinin ehlidir.7 yıl
Opel servisinse çalışmış.Sonuca ulasabilirsin