12 Mart Cuma İzmir - Forum Bornova buluşması

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- 35KES52 (Çağrı)
2- Mutlu KOÇER
3- 35bpc06-alixx
4-MeeMoo
5-ugur35
6-vectra delisi
7-Vladimir
8-BKR
9-???

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar sunu 20 si yapsak :D yaa bide Istanbul - Izmir arabalı vapur u olsa.. Bandırma dan bile gelmek istemiyorum.. dırek konucam :D yada bildiginiz 19 veya 20 sinde Istanbuldan kalkip Bodruma, Izmir e ugrayan (araba alan ) gemi var mi...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu hafta sonu İstanbul, önümüzdeki hafta sonu Ankara yolculuklarım olacak :(.

şenolatbaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizlerle tanışmak çok istiyordum ben ve bi arkadaşım bi aksilik olmassa saat 8:30 civarında yanınızdayım insallah herhangi bir durum için bi tel no alabilirsem sevinirim teşekkürler

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizlerle tanışmak çok istiyordum ben ve bi arkadaşım bi aksilik olmassa saat 8:30 civarında yanınızdayım insallah herhangi bir durum için bi tel no alabilirsem sevinirim teşekkürler

Özelden telefon numaralarımı gönderdim ;)

Bu hafta sonu İstanbul, önümüzdeki hafta sonu Ankara yolculuklarım olacak :(.

Abi hayrola uzun yol şöförlüğünemi başladın :p

arkadaslar sunu 20 si yapsak :D yaa bide Istanbul - Izmir arabalı vapur u olsa.. Bandırma dan bile gelmek istemiyorum.. dırek konucam :D yada bildiginiz 19 veya 20 sinde Istanbuldan kalkip Bodruma, Izmir e ugrayan (araba alan ) gemi var mi...

20 sindede yaparız :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi hayrola uzun yol şöförlüğünemi başladın :p

Sezonu açmak lazım değil mi? İstanbul'da eşimin katılmayı çok istediği bir fuar var, Ankara'da ise kooperatif toplantısı var. Yeni aidatlar ve kalan borç miktarı belirleneceği için ya tamam ya devam demek zorunda kalabiliriz, o nedenle önemli. Yağmurlar kesilsin de bir Çiçekli köy yapalım ne dersin?

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen nasıl uygun görürsen savaş abi :) Zamanı söyle yapalım :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu sefer Çiçekliköy'e önceden gidip bir ayar yapalım, en azından yerimizi garantilemiş oluruz. Geçen seneki kahvaltı yaptığımız yer fena değildi, el birliği ile birşeyler yapmıştık, gerçi yedik içtik bulaşıklar arkadaşlara kaldı ya neyse :).

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) :) Olur abi önceden rezervasyon yaptırırız icabında ama sıkıntı şurda çıkıyor malesef bazı arkadaşlar burda bizi düşünmediğinden buluşma öncesi kesin gelicez yazıpta sonra buluşma günü hiç bir şekilde ortada gözükmüyorlar haliyle 30 kişilik ayırttığımız yerden ona göre fiyat alıyoruz sonra 12-13 kişi gidince sıkıntı oluyor daha önce baya buluşmada yaşadım hep ben zor durumda kaldım ondan biraz çekinerek bakıyorum bu duruma ama olur neden olmasın uygun bir mekanda ucu açık rezervasyon yaptırmaya çalışırız 15-30 kişi arası gibi mesela.Hem havalarda güzelleşiyor keyifli olur Çiçekli :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aslında ya katılımcılardan kapora almak lazım, ya da herkes masasını sandalyesini yani kısaca piknik setlerini bagaja koyup gelecek. Diğer türlü gerçekten çok zor oluyor. Katılım miktarı %10 + veya- olabilir ama oran % 50 lere yükselince de haklı olarak insan zorda kalır.