11 Ocak Opelim.net Uludağ gezisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
evet çok güzel bigündü yarin dahada güzel olacak

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmir grubunu oteline bıraktık ewe geldim şimdi.. bizim arabada sorun war yrn dağa arabayla çıkamayabiliriz:(

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bugun gercekten cok guzeldi. cikista ve iniste zincir takmadik ancak iniste bir iki drift ve yanlama maceramiz oldu corsa b gsi ile:) dikkatli olmak gerekiyor. bir de sarialanda drift show olayina giristik ufak bi opusme oldu cagricimin sayesinde opeller arasinda. meraketmeyin hem oteller bolgesinden hem de sarialandaki driftlerden bol bool foto ve video var. opusme dahil:)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar as once uyandik kahvalti yaptiktan sonra 10.30-10.45 gibi cekirge askeri hast. ordaki bulusma noktasindayiz...

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
sağlık problemleri nedeni ile malesef gelemedik.sizlere iyi eğlenceler

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewe yeni girdim.. ist kafilesi yola çıktı saat 5 gibi.. izmir kafilesiyle şimdi ayrıldık onlarda 6.30 gibi yola çıktılar.. bgn zincir takıp sökmeyi öğredik izmir grubuyla :) ibrahim abi tek tabanca yola çıktı nereye gittiği mechul corsa gsi ile :) ist grubunun otobüs şoförüne çok çok ayrıca slmlar :):) gerçekten üzüldüm arkadaşlar yukarı çıkmamasına.. neyse sağlık olsun.. güzel bi org oldu..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süper bir gündü gerçekten, buraya kadar gelen İstanbul ve İzmirli arkadaşlara teşekkürler, umarım onlari bekledikleri gibi agirlayabilmişizdir.Tam rakamı bilmiyorum ama 50-60 kişi civarında olduk sanırım, büyük çogunlugu istanbul ekibi ve aileleri oluşturdu.Hava ve yol şartları biraz zorlu olsada güzel bir gün geçirdik.Herkesin makinalarında bir dolu resim var, artık nasıl yükleriz bilemiyorum :)

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimleri rar dosyası yapıp rapidshare e yükleyebilirsiniz...umarım bizim buluşmada eğlenceli geçer , sizin adınıza sevindim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...