11 Haziran 2014 - Boya Koruma (SÜPER)

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 11 Haziran 2014 - Boya Koruma (SÜPER)

Hala kendime gelemedim bugün nasıl geçti anlamadım  :D  Tekrardan yapımda emeği geçen herkesin eline koluna sağlık. Hoş sohbet ve muhabbetle boya korumamazı yaptık... okkk

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

hosta link' Alıntı:
Hala kendime gelemedim bugün nasıl geçti anlamadım  :D  Tekrardan yapımda emeği geçen herkesin eline koluna sağlık. Hoş sohbet ve muhabbetle boya korumamazı yaptık... okkk

Benim arabayı benden çok sen temizliyorsun bu aralar... Vereyim, kurtulayım diyorum ama sport'a da binilmezki :D (VERSE, şİMDİ ALACAK) :D

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

hosta link' Alıntı:
Volkan gece 12'de eve girdim, sabah 5'te kalkıp Kayseri'ye gittim. 6 saat ayakta eğitim verdikten sonra altıda eve girebildim. Bir de beni düşün  :(

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Ya bırak şimdi survivor Tolga gibi iş zamanı elini sarıyorsun  :D

Mustafa hocam elinize sağlık arabalar çok şık olmuş.......bu espiri on numara beş yıldız olmuş..

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

ercan_0636 link' Alıntı:
Mustafa hocam elinize sağlık arabalar çok şık olmuş.......bu espiri on numara beş yıldız olmuş..
Saol abi seni de görmek isterdik aramızda  :) Haftaya 22 Haziran buluşması için takipte kal abi birazdan konusunu açacağım. Selamlar

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Saol abi seni de görmek isterdik aramızda  :) Haftaya 22 Haziran buluşması için takipte kal abi birazdan konusunu açacağım. Selamlar

aynen biliyorsun şehir dışındaydım bugün geldim...takipteyim...hayırlı kandiller kardeşim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ercan_0636 link' Alıntı:
aynen biliyorsun şehir dışındaydım bugün geldim...takipteyim...hayırlı kandiller kardeşim.

Ercan abi hoşgeldin. Hayırlı Kandiller :)