10 Yıllık Kredi Kartı Üyelik Aidatını geri alabilirsiniz...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şu anda bu gündemde fakat, birde geriye dönük elektrik faturalarında alınmayan trt payı ve kaçak kullanım bedeli alınması gündemde.Yargıtay kararıyla üstelik.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ha diyeceksiniz ki onları iptal ettiren geri alanlar falan olmuş.Sadece kaçak kullanım bedelini iade ediyorlar.Geri kalanların hepsini almaya devam ediyorlar.Üstelik haberlerde izlediğimiz onu geri aldı bunu geri aldı tüketici hakem heyet kararları falan meydanda yok.Sadece bir avukatın sitesinde örnek bir dilekçe ve karar var.Onun da zaten emsal niteliği yok.Fakat bizden kaçak kullanım bedeli kestikleri gibi, kaçak kullanan kişiyi yakaladıklarında, ondan da kullandığı varsayılan süre için tazminat alınıyor.Yani vurgun yapıyorlar.Emin olun bunların yanında ve yeni gelecek ödemelerin yanında bu kredi kartı aidatları çekirdek parası olacak.

scorpion49hgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni haber

Şimdi tv de söyledi.Döküman istiyen sayfa başı 5 lira ödeyecek.Hadi bakalım.:maden:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben evraklarımı dosyalıyodum buldum gönderdim tüketici hakları derneğine adam 2 ay içinde alırsınız dedi

sonra diğer kartım için ya extrelerimi mail adresime gönderin yada son üyelik ücretini iptal edin dedim ettiler:)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dünkü haberlerde izledim.Bankalar birliği sözleşmelerde herşeyi kabul ediyor müşteriler demiş.