10 Plakasız olmaz abi....

balkes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 10 Plakasız olmaz abi....

[quote author=ray55 link=topic=14221.msg333338#msg333338 date=1420814625]
hayırlı uğurlu olsun..
kazasız belasız binmek nasip etsin..
[/quote
Amin hepimiz için inşallah.Teşekürler.

balkes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: 10 Plakasız olmaz abi....

WeReWoLF link' Alıntı:
Hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Ufak da olsa bir yardımım olduysa ne mutlu bana. Keyifli forumlar.
Yavuz hocam tekrar tesekür ederim. Gerçekten çok saygılı ve ilgili kişilermiş sağolsunlar. işleri hemen hallettiler.Memnun kaldım firmadan. Umarım sıkıntı yasamadan keyifle binerim.Darısı diğer arkadasların başına.

balkes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İyi dileklerinizden dolayı çok tesekür ederim. İletilere geç yanıt verdim kusura bakmayın. Eve geleli 1 saat oldu henüz. Hem yol uzun hem yollar baya kötü ve kar lastiği yok hem de kuzuyu çok zorlamak istemedim. İlk izlenimim tam düşündüğüm gibi bir aile arabası almışım. Performansı beklediğim gibi alt devirlerde yumuşak, üst devirlerde yeterli; tasarımı ve estetiği (en azindan maseratiden) mükemmel bir sporcunun formunda; yol tutuş ve güven hissi kesinlikle mükemmel. Kısacası ailemle içindeyken güven duygusunu bana devamlı yaşatacak bir araba almışım. Siz zaten bu duyguları biliyorsunuzdur. :) tekrar teşekürler.

balkes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracım edition hb. Yen8 satılan araçlarda lastik basınç takip sistemi ve esp olması zorunlu bildiğim kadarıyla ancak ben basınç sistemiyle ilgili herhangi gosterge bilgi ekranını bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.