1.7 DTI modifiyesi??

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Gazihan' Alıntı:
BMW 330 Dizeli çiple 250 Hp yapıp yarışa sokuyorlar..Speedpark da herkez o BMW yi konuşuyor..
Audi dtm de galiba dizelle yarıştı ve 1.lik aldı . Bmw ye chip fazla mudahale etmemiş olmalı standardı zaten 230 civarında. Bmw yeni dizel üretti 335d model süper bi motoru var...direk al cık parkura..

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Pardon, neyi eline verdiniz GTI'ların ?

sanırım sanzımanı egsozu manıfoltu dındılı wermıstır elıne hızlanayım derken
gecelım bu ayakları beylerrrrrr

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Bırakın beyler boş muhabbeti..Ordaki güç eğrisini görüyormusunuz..İş uzun oranlı bir şanzımana bakar..0-100 şimdilik 10-11 Sn..Bir astra şanzımanı kestirdim gözüme..Opelci ustam uyar diyor..Bide arabanın ağırlığı binyüz küsür diyor doğrumu ??

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
maverick35' Alıntı:
agırlık rugsatta yazar kardesım bı bak ıstersen yanında hp de yazar

Paşam 1190 diyor..ufacık arabanın neresi 1190..??

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Gazihan' Alıntı:
Bırakın beyler boş muhabbeti..Ordaki güç eğrisini görüyormusunuz..İş uzun oranlı bir şanzımana bakar..0-100 şimdilik 10-11 Sn..Bir astra şanzımanı kestirdim gözüme..Opelci ustam uyar diyor..Bide arabanın ağırlığı binyüz küsür diyor doğrumu ??

Benim teknik bilgine bir lafım yok, hatta mümkünse faydalanmak istiyorum :) .Benim yazdığım ve Maverick'in alıp kendine göre yorumladığı cümle sitede bu tip deyimler kullanmadığımızı belirtmek içindi...Bu konuda biraz dikkatli olmanı rica eder iyi forumlar dilerim...Malum, sitede bayan kullanıcılarımız da var ;).

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Ben hatamı anladım..ve düzelttim..Alıntılar düzelmiyor malesef..Burda bizi izleyen sayısız opel master teknisyeni olduğunu bugün öğrendim..bundan sonra daha profesyonel bir performans sergileyeceğim..bu forumdan başka doğru düzgün opel forumu yok..