1.6 vectra, yardım lütfen.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun yolda gazlı 160 kuruş civarı ben istanbul şehir içi 200kuruş yakıyorum gayet iyi. bunda azı zaten fisesta dizel , multijet motorlar corsa 1.3cdti lar polo dizel yakar bu araçların dolu modelleride 36-40.000tl aralığında (sıfırı). multijette kullanıyorum oda aynı yolda 175kuruş yakıyor

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
kasa ağır motor 1.6 olduğu motor zorlanıyor o yüzden yakıtı biraz problem olabilir ş.içi 25-30 kuruştan aşağı yakmazki benim astra bile 25 kuruştan aşağı katiyen yakmadı ş.içinde uzun yoldada 190-200bin falan hızınla alakalı

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta 2006 vecta c aldım,aldığımın 2.günü lpg taktırdım yolda gayet iyi çok fazla rampa olmazsa pek fazla bi etki rtmiyor diyebilirim kasa ağırlığına gelince sadece kalkışlarda ağır gerisi hikaye o kadar kötülediler almadan önce ama gayet memnunun arabamdan.

karacam001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
76 tl lik gazla ş içi --ş dışı karışık 438 km yol yaptım..lpg ltre 1.98 di.4 tırnak bujiler-hava filtresi-gaz bakımı (filtre depo ayar).ben lpg den çok memnunum..arabamdan da.
vectra c 1.6 comfort 2004

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta 2006 vecta c aldım,aldığımın 2.günü lpg taktırdım yolda gayet iyi çok fazla rampa olmazsa pek fazla bi etki rtmiyor diyebilirim kasa ağırlığına gelince sadece kalkışlarda ağır gerisi hikaye o kadar kötülediler almadan önce ama gayet memnunun arabamdan.
öncelikle hayırlı olsun. ne marka ve ne kadara taktırdınız acaba?

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landirenzo marka iki kiti var omegaz ve opelin kendi etiketi olan bi kit blu kit diye de varama onu takmıyor servis.ben opelin kendi kitini taktırdım 1500 tl 10 taksit diğeride yani omegas 1700 lira.aradaki farkı sordum yok dediler opel kendi yükleyip gönderiyor proğramı omegas da biz yüklüyoruz dedi parçalar da aynıymış boos enjektör ikiside ben gayet mamnunum şimdilik yolda da iyi gidiyor çalışma düzenide güzel tavsiye ederim