1.4t insignia almayı düşünüyorummm

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nihat abi al artık şu arabayı :)

nihat64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 tdi comfortline passat (beyaz renk-düz vites-içi bej renk kaplama-sunroofu var) aldım.toplam 74.500e geldi.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni aracınız hayırlı olsun..Yalnız şunu dile getirmek isterim ki 74500 e 1.6tdi orta donanımlı passat ve 1.4 T elegance+edition(sunroof+AFL+18''Jant+Navi) 59700 arasında bir hayli fark var..Tabi bu farkta en fazla 15bin tl kadar olan ücret ve donanım farkı..Buna değer mi değmez mi kişisel bir konu..Son kasa passatları tasarım olarak pek sevmem yani genç olduğumdandır belki..İbrahim Abi nin sahip olduğu b5.5 kasalar hariç tüm passatlar orta yaş ve orta+ kişilere hitap ediyor..Ağırlığı var..İfade etmişsiniz çok da spor bir araç bakmıyorum 150 180 hp den sonrasında ihtiyacım yok gibisinden..Bence mantıklı bir tercih yapmışsınız..Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanmanız dileğiyle..

OpelAstraG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir insignia kullanıcısı olarak söylemem gereken tek şey, kesinlikle tavsiye edişim olur...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba sahip olduğunuz insignia 1.4 T mü?Eğer öyleyse ort yakıt değerlerinizi paylaşır msnz?

byCzu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başlık 1.4 T İnsignia ama sonu Passatla bitmiş ve 3 sayfa boyunca 1 tane kullanıcı yorum yapmış,sonuçta doğal olarak passat olmuş..Ne diyelim hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın..

Bende insignia'yı araştırdığım için konuya girmiş bulundum.Biraz hortlatmış olduk ama tanıtım videosunda da belirtildiği gibi ilk ivmelenme hayal kırıklığı yaratabilir lafı,bana direk şu an kullandığım 1.3 cdtı'yi anımsattı.Özellikle ilk bakıma kadar,klima açıkken 1. vites bana baya bir eziyetti ve olmadık yerde stop edip sıkıntı yaratıyordu..Sonra RACECHİP ile işi çözdüm ve çok memnunum.Hem aracımdan hem RACECHİP'ten..

Geçen müşterilerimden birinde mevcut bu 1.4T ; Full depo 5 kişi ortalama 170-180 km/h hız ile 490 km yapıp tekrar fullemiş ve 150 TL'lik benzin almış.60 lt x 4,5 TL= 270 TL ye dolsa depo,yarım depoyla ve o hızla çok iyi bir km 490.. Doğruysa;170-180 km/h da ortalama 31 krş'a denk geliyor..

ilk ivmelenme ve yokuş tepkilerini bende merak ediyorum açıkcası..Tüp olayına da pek sıcak bakılmıyor insignia da..Kararsız kaldım :(

MertArif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsignia 1.4 almak istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum bu kararsızlık beni bitiriyor bana yardımcı olurmusunuz insignianın artılarını ve eksilerini karşılaştırmam gerek bu aracı aldığım zaman 5 yıl boyunca satmayıp binmem gerekli doğru bir karar vermem gerek tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum arabayı tanımadığım için şimdiden herkese çok teşekkürler. . .