1.4t insignia almayı düşünüyorummm

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başlık 1.4 T İnsignia ama sonu Passatla bitmiş ve 3 sayfa boyunca 1 tane kullanıcı yorum yapmış,sonuçta doğal olarak passat olmuş..Ne diyelim hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın..

Bende insignia'yı araştırdığım için konuya girmiş bulundum.Biraz hortlatmış olduk ama tanıtım videosunda da belirtildiği gibi ilk ivmelenme hayal kırıklığı yaratabilir lafı,bana direk şu an kullandığım 1.3 cdtı'yi anımsattı.Özellikle ilk bakıma kadar,klima açıkken 1. vites bana baya bir eziyetti ve olmadık yerde stop edip sıkıntı yaratıyordu..Sonra RACECHİP ile işi çözdüm ve çok memnunum.Hem aracımdan hem RACECHİP'ten..

Geçen müşterilerimden birinde mevcut bu 1.4T ; Full depo 5 kişi ortalama 170-180 km/h hız ile 490 km yapıp tekrar fullemiş ve 150 TL'lik benzin almış.60 lt x 4,5 TL= 270 TL ye dolsa depo,yarım depoyla ve o hızla çok iyi bir km 490.. Doğruysa;170-180 km/h da ortalama 31 krş'a denk geliyor..

ilk ivmelenme ve yokuş tepkilerini bende merak ediyorum açıkcası..Tüp olayına da pek sıcak bakılmıyor insignia da..Kararsız kaldım :(

insignia'ların yakıt deposu 70 lt diye biliyorum ben. lpg olayıda t astralarda kullanan var; kimisi astrada sorun yok diyor kimisi sorun yaşadığını söylüyor. ama insignialarda kesin sorun çıkacağını söylüyorlar. benim çevremde hiç lpg'li insignia yok. tamamen forumlarda dolaşan söylentiler bunlar.