1.4 turbo kullanıcıları

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com
arkadaslar arbam 1500-2100 devirleri arasında bazen özellikle hafif yamaçlarda ama bazen düz yolda da oluyor sağ ön taraftan müzik kapalıykenbir ses geliyo. Acaba turboda sıkıntı mı var?
Ben pek önemsemiyodum normaldir diye bugün bi arkadaşımın wv cady aracının turbosunu bu şlkayetten değişmişler içime kurt düştü şimdi.

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 turbo kullanıcıları

arabada çekmeme gibi bir durum varmı ? turboda sorun olunca araç çekişten düşüyor !! ama sen yinede servise bir göster ,için rahat olsun !! varsada garantiden halletsinler !!

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

sağ ön taraftan ses duyan başka kimse yok mu?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben duymuyorum böyle bir ses.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

müzik kapalı yukarı eğimli 2000 devir gibi aracın çekişten düştüğü anlarda gaz verirseniz duyabilirsiniz turbo nun hava basma sesini

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

allah allah o zaman benim duyduğum ses sorunlu. Ben turbonun sesidir diye sıkıntı yapmamıştım. Her zamanda olmayınca normaldir demiktim. Birde yıkamada 1.4 kullanıcısı bi arkadaşla konuşmuştuk bendende geliyo demişti. Demek onda da sıkıntı var!

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

omergokbulak link' Alıntı:
allah allah o zaman benim duyduğum ses sorunlu. Ben turbonun sesidir diye sıkıntı yapmamıştım. Her zamanda olmayınca normaldir demiktim. Birde yıkamada 1.4 kullanıcısı bi arkadaşla konuşmuştuk bendende geliyo demişti. Demek onda da sıkıntı var!
dediğim gibi benden de geliyor ama yokuşlarda ve araç olması gereken viteste değilse ve zorlanıyorsa çok kısık bir hava sesi geliyor sağ taraftan

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

evet aynı olay tam anlattığınız şey. Peki servise gösterdiniz mi?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayır ama aldığım günden beri var sonradan oluşmadı  aracın gidişinde falanda hiç bir fark yok 5 ay önce falan fark ettim hiç bir değişiklik yok bence her 1.4t kullanıcısı duyabilir 2000 devirle 5 .viteste falan yokuşa girin zaten araç gitmeyecek 4 e atmayıp gaza basarsanız camlar ve müzik kapalı herkes duyabilir bence normal

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu gibi sorunları bizzat görüp denemeden anlamak ve çözüm üretmek zordur ama Astra da ve diğer turbolu araçlarımda dediğinzi ses az ya da çok gelir, turbo çok yüksek devirli bir parçadır özellikle Renault larda bariz bir ıslık şeklinde duyulabilir.